Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.60 yıllık şoföre plaket  - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

60 yıllık şoföre plaket 

Lagos Balık
28 Haziran 2018 37 views 0

Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, 60 yıldır hiç kazaya karışmayan yılın şoförü seçilen Ramazan Kulle’ye plaket takdim etti.
Adana İl Emniyet Müdürü Yıldız, 60 yıllık şoför olan Ramazan Kulle’yi makamında kabul etti. Yıldız, her yıl yaşanan trafik kazalarında binlerce insanın yaşamını yitirdiğini, küçük bir hata ve dikkatsizlikten kaynaklanan trafik kazalarında binlerce insanın hayatını kaybettiğini dile getirdi. Yıldız, trafik kurallarına uyulması ve emniyet kemerinin önemine vurgu yaparak, 60 yıllık şoförlük yaşamında bir tek trafik kazası yapmayan, trafik ceza puanı dahi olmayan, 3 kıtada 100’ün üzerinde ülkede tır kullanan, Türkiye’de yılın şoförü seçilen Ramazan Kulle’ye plaket takdim etti.
Kaza yapmamak için bir ressamın nazik fırça darbesi gibi araç kullanılması gerektiğini ifade eden Kulle, ölümlü kazaların en fazla olduğu Türkiye’de yıllarca şoförlük yaptığını, kaza yapmamasının ve ceza yememesinin tek nedeninin, trafik kurallarına uyması olduğunu dile getirdi.  (İHA)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter