Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Adana Kurtuluş Kupası için Masa Tenisi Turnuvası tamamladı - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Adana Kurtuluş Kupası için Masa Tenisi Turnuvası tamamladı

Lagos Balık
10 Ocak 2018 95 views 0

Adana’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 96. Yıldönümü anısına gerçekleştirilen “5 Ocak Kurtuluş Kupası Masa Tenisi Turnuvası” tamamlandı.

Masa Tenisi Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ali Türemiş, 5 Ocak Fatih Terim Stadı Tribün altında  bulunan masa tenisi salonunda gerçekleştirilen turnuvaya , dört kategoride 74 kız ve erkek sporcunun katıldığını söyledi.

Türemiş, bu gibi turnuvalarla yeni yetenekler bulunduğunun altını çizerek, müsabakaları izlemeye gelen Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdür Halit Yılmazel ile goztepem.org dereceye giren sporculara, emeği geçen hakem, antrenör ve salon görevlilerine, ayrıca çocuklarını spora yönlendiren velilere teşekkür etti.

KİMLER DERECEYE GİRDİ?

Turnuvada dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını Masa goztepeilan.com Tenisi Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ali Türemiş, Masa Tenisi Akdeniz Bölge sorumlusu Kemal Sağ, Uluslararası Hakemlerden Ertuğrul Şimşek ve Mehmet Salih Şekeröz verdi.

Dereceye giren sporcular şöyle:

Büyük Erkekler: Salih Bilgin, Erdinç Halbutoğulları, Firas Elhannus, Tümer Eren

Büyük Bayanlar: Beste Benan Coşgun, Gizem Şeftali, Tülay Öztürk

Yıldız Erkekler: Barış Günay, Rıdvan Berk Yaptı, Alper Ertit, Berkay Akın

Yıldız Bayanlar: Gökçen Gökçe, Sudenaz Gökçe, Hilal Ünal, Melike Demir.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter