Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Adana’da OSB toplantısı - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Adana’da OSB toplantısı

Lagos Balık
05 Ekim 2018 18 views 0

Adana’da kurulacak Organize Sanayi Bölgeleri ile ilgili toplantı gerçekleştirildi. Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında düzenlenen toplantıda “Balıkçılık ve Su Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi”, Bakanlık tarafından kuruluş protokolü onaylanan “Adana Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” ve “Gıda Organize Sanayi Bölgesi’’nde gelinen aşamalar detayları ile ele alındı.

Makamda düzenlenen toplantıya Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Arazi Islahı ve Sulama Sistemleri Daire Başkanı Bekir Sıtkı Özbek, Tarımsal Çevre ve Doğal Kaynakları Koruma Daire Başkanlığından Dr. Ali Kılıç Özbek, Arazi Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Daire Başkanlığından Osman Özkan, Organize Tarım ve Hayvancılık Bölgeleri Daire Başkanı Deniz Oruç, Etüt ve Planlama Çalışma Grubu Sorumlusu Fethi Molla, Kredi İzleme Çalışma Grubu Sorumlusu Aylin İnan katıldı.

Vali Demirtaş toplantıda yaptığı açıklamada, Adana’nın sahip olduğu tüm potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek için tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade etti. Verdikleri desteklerden dolayı Bakanlık yetkililerine teşekkür eden Vali Demirtaş, organize sanayi bölgelerinin tamamlanmasıyla kentin istihdamına ve ekonomiye büyük katkılar sağlanacağını kaydetti. Toplantı yapılan değerlendirmelerin ve karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter