Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Adaylarımız kim olursa destekleyeceğiz” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Adaylarımız kim olursa destekleyeceğiz”

Lagos Balık
11 Ocak 2019 92 views 0

 

 

SABİT ÖZKESER

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, 31 Mart yerel seçimlerinde Adana’da AK Parti ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceklerini belirterek, “Cumhur İttifakı Adana’da başarılı olacaktır” dedi.

ÇUKUROVA PRESS’İN SORULARINI YANITLADI

Her iki partinin başkan ve yöneticilerinin yerel seçimlerde yapacakları ittifak konusunda sık sık birlik ve beraberliği dile getirdiği Adana’da MHP’nin Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener de Çukurova Press’in seçimlerle ilgili sorularını yanıtladı. MHP’li Başkan Şener, “Liderimiz Devlet Bahçeli ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin ve milletimizin bekası için irade ortaya koymuşlardır. Biz de teşkilat olarak buna uymaktayız” diye konuştu.

“ADANA’DA BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE OLACAĞIZ”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, “Yerelde de genel politikalara uygun olarak teşkilatımızın programları yer alacak. Bunu da birlik ve beraberlik içerisinde başaracağımıza inanıyorum. Adana’da adaylarımız kim olursa olsun destekleyeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Adana ve ilçelerinde Cumhur İttifakı seçimleri kazanacaktır” diye konuştu. Şener, 31 Mart yerel seçimleri için gece-gündüz çalışacaklarını söyledi.

 

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter