Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.AFUTDER çocukları tiyatro ile tanıştırdı - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

AFUTDER çocukları tiyatro ile tanıştırdı

Lagos Balık
29 Mayıs 2018 47 views 0

DOĞAN GÜLBASAR

Adana Futbol Taraftarları Derneğişimdiye kadar hiç tiyatroya gitmemiş öğrencileri tiyatro ile tanıştırdı.

Toplum Destekli Polisle birlikte gerçekleştirilen uyuşturucu ve terörle mücadele etkinliği kapsamında Gülbahçesi Mahallesi Uçakalanı Ortaokulu’ndan yaklaşık 60 öğrenci “Elim Sende” adlı oyunu izlerken çok eğlendiler.

Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki Tiyatro Mavra’nın gösterisini izleyen öğrencileri ilk kez bir tiyatro oyunu izlemenin keyfini hep birlikte yaşadılar ve kendileri açısından unutulmaz bir gün yaşadılar. AFUTDER yönetimine teşekkür eden öğrenciler, kendilerine bu olanağı sağlayanlara teşekkür ettiler.

AFUTDER Başkanı Oğün Demirci, daha önce de yaptıkları sosyal sorumluluk etkinliklerine bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Gülbahçesi Mahallesi’nde yaşayan çocukların ilk kez Adana’nın kuzeyindeki bir mahalleye geldiğini ve ilk kez tiyatro oyunu izlediğini belirten Ogün Demirci, “Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Onlara elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Ogün Demirci, çocukların ulaşımını sağladığı için Büyükşehir Belediyesine de teşekkür etti.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter