Çukurova Press Twitter

AFUTDER çocukları tiyatro ile tanıştırdı

Tatlıcı Zeki
29 Mayıs 2018 20 views 0

DOĞAN GÜLBASAR

Adana Futbol Taraftarları Derneği (istanbul escort) şimdiye kadar hiç tiyatroya gitmemiş öğrencileri tiyatro ile tanıştırdı.

Toplum Destekli Polisle birlikte gerçekleştirilen uyuşturucu ve terörle mücadele etkinliği kapsamında Gülbahçesi Mahallesi Uçakalanı Ortaokulu’ndan yaklaşık 60 öğrenci “Elim Sende” adlı oyunu izlerken çok eğlendiler.

Mahfesığmaz Mahallesi’ndeki Tiyatro Mavra’nın gösterisini izleyen öğrencileri ilk kez bir tiyatro oyunu izlemenin keyfini hep birlikte yaşadılar ve kendileri açısından unutulmaz bir gün yaşadılar. AFUTDER yönetimine teşekkür eden öğrenciler, kendilerine bu olanağı sağlayanlara teşekkür ettiler.

AFUTDER Başkanı Oğün Demirci, daha önce de yaptıkları sosyal sorumluluk etkinliklerine bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Gülbahçesi Mahallesi’nde yaşayan çocukların ilk kez Adana’nın kuzeyindeki bir mahalleye geldiğini ve ilk kez tiyatro oyunu izlediğini belirten Ogün Demirci, “Bu çocuklar bizim çocuklarımız. Onlara elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz devam edecek” dedi.

Ogün Demirci, çocukların ulaşımını sağladığı için Büyükşehir Belediyesine de teşekkür etti.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Çukurova Press Ender FM
MAGAZİN
Çukurova Press E-abonelik
besiktastayim.net/sislikent.comumraniyekombiservis.orgbeylikduzubizimkent.comatasehirmeb.com