Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Amacımız Üzüm Yemek, Bağcıyı dövmek değil” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Amacımız Üzüm Yemek, Bağcıyı dövmek değil”

Lagos Balık
12 Mart 2018 708 views 0

TV A da Gazetemiz yazarı Çetin Erdoğan’ın hazırlayıp sunduğu Sigortalı Yaşam Programına konuk olarak katılan Sigorta Acenteleri İşveren Sendikası Başkanı Hülya Şahin ve Yardımcısı Emin Karadağlı sigorta sektöründe sendikanın önemi ve faaliyetleri hakkında önemli açıklamalarda bulundular.

Amacımız Üzüm yemek, bağcıyı dövmek değil

Sendika Başkanı Hülya Şahin; ”bu güne kadar birikmiş sorunlar yumağının meslektaşlarımız adına mutlak surette çözüme kavuşması gerekiyor. Be de 22 yıldır sektör içerisinde acente olarak görev yapıyorum. Aynı sorunlar içerisinde boğuşup duruyoruz. Bugün acentelerin geliri %50 azaldı, geçim sıkıntıları had safhada amacımız öncelikle acentelerin gelirlerinin artırılması hususunda ne yapılması gerekiyorsa yapmaya çalışacağız Kanunların bize verdiği yetkiler dâhilinde haklarımızı savunmaya gayret göstereceğiz. Üzerine gideceğiniz o kadar çok mesele var ki görevde kaldığımız süre içerisinde hepsinin üstesinden geleceğimize inanıyorum. Meslektaşlarımızdan sendikamıza üye olup bizlere daha fazla güç vermeleri gerekir”

Elimizde sihirli değnek yok

Programda söz alan Sigorta Acenteleri İşveren Sendikası Başkan yardımcısı Enim Karadağlı: “gece gündüz çalışıp Sendikayı kurduk, çok çalıştık amacımız başkanın da söylediği gibi Kanunların bizlere verdiği yetkiler çerçevesinde haklarımızı aramaya çalışacağız ancak elimizde sihirli değnek yok birikmiş o kadar sorunların üstesinden gelmek o kadar kolay değil, ama ilerleyen günlerde sırasıyla kavga dövüş etmeden ve sırasıyla bunların üzerine gideceğiz. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Yeterli müdafaa gücünü arkamıza almaya başladık. Bugün başladığımız mücadelede yarın çözüm olacak gibi beklenti içerisinde olmamak gerekir. Karalı mücadelemizle bunların üstesinden geleceğiz”

17 Mart ta Sendikanın Genel Kurulu Yapılıyor

Canlı yayında Sendikanın genel kurulunun 17 Mart 2018 C.ertesi günü Merkezi Adana da bulunan merkez binasında yapılacağını duyuran Başkan Şahin; “Kurulduktan sonraki ilk genel kurulunuzu 17 Mart 2018 Cumartesi günü Adana Baraj Yolu Şirin Müzikhol karşısındaki merkez binamızda yapacağız.

Şu an 71 üyemiz ile gerçekleştireceğimiz genel kurulumuza tüm meslektaşlarımızı bekliyorum. Hepimiz için şimdiden hayırlı olmasını diliyorum”

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter