Çukurova Press Twitter

Başkan Çelik’ten Adana’ya övgü

Tatlıcı Zeki
10 Mart 2018 33 views 0

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Çukurova’nın bereketli topraklarında hizmetin de bereketli olduğunu söyledi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti.

Ziyaret esnasında Adana’nın gelişerek büyüdüğünü görmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Çelik, halkın istediği hizmetlerin yapılmasını takdir ettiğini söyledi.

Çelik, Adana’nın tarımın başkenti olduğunu ifade ederek Çukurova’nın bereketli topraklarında hizmetin de bereketli olduğunu söyledi ve halkın talep ettiği hizmetlerin yapılmasını takdir ettiğini vurguladı.

Başkan Hüseyin Sözlü ise ticaretin vazgeçilmez şehri Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ağırlamaktan dolayı bahtiyar olduğunu, Kayseri’de iş kuran birçok iş adamının aslında Adana’da yetiştiğini, Adana’dan beslenerek büyüdüğünü bundan dolayı da Kayseri ve Adana’nın bağlarının kuvvetli olduğunu aktardı.

Ziyaretin sonunda Başkan Sözlü, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik’e Saimbeyli’nin dokuma kilimini ve Adana’nın sembolü bir takım hediyeler takdim etti.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Çukurova Press Ender FM
MAGAZİN
Çukurova Press E-abonelik
besiktastayim.net/sislikent.comumraniyekombiservis.orgbeylikduzubizimkent.comatasehirmeb.com