Çukurova Press Twitter

“Bizim için parti ayrımı bitmiştir”

Lagos Balık
09 Nisan 2019 45 views 0

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’a mazbatasını teslim eden Hakime Zekiye Boz, önemli bir seçim süreci geçirdiklerini belirterek, “Bütün siyasi partilere, siyasi parti üyelerine, emeği geçenlere, ilçe seçim kurulu üyelerime seçim müdürüme, görev alan personellerime çok çok teşekkürlerimi iletiyorum, ayrıca Kadir Beye hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Başkan Kadir Aydar, hakime hanım ve ekibine teşekkürlerini sunarak, “Hiçbir tereddütte kalmadan adil bir seçim oldu. İlk günkü gibi size güvenimiz sonsuzdu, bugün de öyle oldu adalet yerini buldu. Zekiye Hanıma, ilçe seçim kurulu üyelerine, sayın başkanımıza bu seçimde emeği geçen herkese, ayrıca tüm Ceyhanlılara teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren bizim için parti ayrımı bitmiştir, tüm Ceyhan’ın Belediye Başkanıyız. Bugünden itibaren Ceyhan için hiç durmadan yorulmadan çalışacağıma söz veriyorum” dedi.

“MÜFETTİŞ TALEP ETTİK”

Ceyhan Belediyesi’nde haksız ve hukuksuz kazanç sağlayanların peşini bırakmayacağını dile getiren Başkan Aydar, “Bugünden itibaren mazbatamızı  alarak görevimize başladık. İlk icraatımız olarak müfettiş isteyeceğiz, onun dışında özel müfettiş çağırıp Ceyhan Belediyesi’nin neyi var neyi yok ortaya dökeceğiz. Büyük bir yolsuzluk yapıldığına dair duyumlar aldık. Son bir hafta boyunca Ceyhan Belediyesi’nde operasyon yaptılar, evrakların incelenmesi için bakanlıktan müfettiş istiyoruz. Milletimiz herşeyi görsün bilsin istiyoruz. Umarım bildiğimiz gibi değildir ama burnumuza çok pis kokular geliyor, müfettişler ve bağımsız gelen denetçiler araştıracaklar, birilerinin uykusu kaçabilir, kim yolsuzluk yapmışsa kim belediyede haksız hukuksuz adaletsiz işlem yapmışsa onlar uyumasın ancak Ceyhanlı hemşehrilerim rahat olsun, rahat uyusunlar, konunun yakından takipçisi olacağım” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort