Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Boydak, gazetecilerle buluştu - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Boydak, gazetecilerle buluştu

Lagos Balık
12 Ocak 2018 124 views 0

Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle Ceyhanlı gazetecilerle bir araya geldi.

Ceyhan Öğretmenevi’nde düzenlenen akşam yemeğinde basın mensuplarıyla buluşan Boydak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Basın mensupları ile sohbet eden Başkan vekili Boydak,  tüm basın çalışanlarına işlerinde başarılar diledi.

Başkan Boydak,  gazetecilerin ilçede yapılan ve yapılacak olan hizmetler konusundaki sorularına tek tek cevap verdi. Ceyhan’da Kentsel dönüşümün Dr. Mahir Alp Boydak Bulvarı’ndan başlayacağını ancak öncesinde nehir ıslah çalışmalarının tamamlanması gerektiğini belirten Boydak, Ceyhan için en iyisini sunmanın gayretinde olduklarını ifade etti.Cadde ve bulvarlardaki yol çalışmalarının Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olduğunu belirten Başkan vekili Boydak, “Ceyhan Belediyesi olarak Büyükşehir Belediyesi ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Kendi sorumluluğumuzdaki ara yollarda çalışmalarımız sürüyor. Yeni park, yeni spor sahası ve yüzme havuzu yapımı konusundaki çalışmalarımız da devam ediyor” dedi.

Boydak, merhum gazeteci İrfan Kurt’un isminin Kızılay Caddesi’nde bulunan ve halk arasında Üçgen Park diye bilinen Parka verilmesi konusundaki öneriyi de belediye meclisinde değerlendireceklerini ifade etti. Konuşmaların ardından Başkan vekili Boydak, 10 Ocak Gazeteciler Gününü tekrar kutlayarak; Başkan Yardımcısı Zafer Bakır ile birlikte basın mensuplarıyla toplu fotoğraf çektirdi.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter