Çukurova Press Twitter

Büyük gün bugün

Lagos Balık
10 Nisan 2019 113 views 0

 

SABİT ÖZKESER

ALİ BOZ

 

CHP Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin dün mazbatasını alarak görevine başladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ise mazbatalarını bugün alarak göreve başlayacak.

MAZBATASINI EŞİ İLE BİRLİKTE ALMAYA GELDİ

Mevcut Belediye Başkanı Soner Çetin, dün mazbatasını kalabalık bir partili ve vatandaşın katılımıyla alırken, mutluluğu gözlerinden belli oluyordu. Çetin mazbata almaya eşi Ayşe Çetin ile birlikte geldi. Mazbata alma törenine katılan vatandaşlar Soner Çetin’e sevgi seli oluşturdu. Çetin, mazbatasını aldıktan sonra belediye önünde çok sayıda vatandaşın katılımıyla kutlama törenine de katıldı.

ÇETİN’DEN ÇUKUROVA HALKINA TEŞEKKÜR

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Mazbatamızı teslim aldık. Büyük ailem Çukurova’ya, bizlere güvenen ve desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen tüm hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Halkın yönetimi yeniden başladı. Çukurova’mıza, güzel şehrimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

MAZBATA TÖRENİNE İLGİ YOĞUNDU

Mazbata törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, İYİ Parti İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, CHP Çukurova İlçe Başkanı Ümit Remzi Atay, 23. Dönem Adana Milletvekili Hulusi Güvel ile çok sayıda vatandaş katıldı.

KARALAR VE AKAY DA BUGÜN MAZBATALARINI ALIYOR

Bu arada bugün ise Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, mazbatalarını alacaklar. Akif Kemal Akay, saat 14.00 de mazbatasını alırken, Zeydan Karalar ise saat 15:00 de mazbatasını alacak. Zeydan Karalar mazbatasını aldıktan sonra saat 16:00 da Büyükşehir Belediyesine geçerek, görevi devralacak.

ADANA’DA SOSYAL BELEDİYECİLİK BAŞLAYACAK

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mazbatayı aldıktan sonra Büyükşehir Belediyesindeki devir temsil törenine katılacak ve eski Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’den belediyeyi devralacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Böylelikle Adana’da Sosyal belediyecilik başlamış olacak.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort