Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.CHP Gazipaşa Mahalle Komitesi’nden iftar - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

CHP Gazipaşa Mahalle Komitesi’nden iftar

Lagos Balık
03 Haziran 2018 58 views 0

 

NADİR FİDANCAN

CHP Gazipaşa Mahalle Komitesi, yaklaşık 300 kişinin katılımıyla iftar yemeği verdi. Hoş bir sohbet ortamında gerçekleşen iftar yemeğinin güzel bir organizasyonla gerçekleşmesi mahalle halkından tam not aldı.

“HER YIL İFTAR YEMEĞİ VERİLSİN”

Gazipaşa Mahallesi’nde geçtiğimiz Cuma günü düzenlenen iftar yemeğine CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu ve yardımcıları, Seyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı Kadir Özdemir de katıldı. İftar Programından dolayı memnuniyetlerini dile getiren katılımcılar, organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ederek, bu iftar yemeğinin her yıl yapılmasını istedi.

60 AİLEYE DE RAMAZAN PAKETİ YARDIMI YAPILDI

Mahalle genelinde bir çok organizasyona imza atan CHP Gazipaşa Mahalle Komitesi, Ramazan ayı içerinde 60 yardıma muhtaç aileye Ramazan paketi göndererek olumlu görüş almıştı, Bundan sonra daha çok Gazipaşa mahallesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen mahalle komitesi, CHP örgütleri içinde de halklı olarak övgü ile bahsedilmeye başlandı.

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter