Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.CHP milletvekillerinden YZO’ya ziyaret - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

CHP milletvekillerinden YZO’ya ziyaret

Lagos Balık
08 Ağustos 2018 18 views 0

CHP Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Müzeyyen Şevkin ve Burhanettin Bulut, Yüreğir Ziraat Odası (YZO) Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ettiler.

Adana Milletvekilleri Barut, Şevkin ve Bulut, ziyaretlerinde, Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan’dan, tarımsal faaliyetler ve yaşanan sıkıntılara ilişkini bilgiler aldılar. Bereketli topraklara sahip Adana’da, yılın dört mevsimi ülkenin tarım ihtiyacının önemli bir bölümünü karşılandığını belirten milletvekilleri, “Tarım sektörü, üretim ve istihdamda çok önemli bir yere sahip. Bizler de Adana ve bölge genelindeki sorunların çözümü konusunda gayret göstereceğiz” dediler.

Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Mehmet Akın Doğan da, milletvekillerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Üreticilerimizin en önemli sorunu girdi fiyatları. Elektrik, mazot, gübre ve ilaç fiyatları sektörümüze ciddi oranda zarar veriyor. Bu konuda düzeleme yapılmasını bekliyoruz” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter