Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Demirspor’da kongre günü - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Demirspor’da kongre günü

Lagos Balık
31 Mayıs 2018 61 views 0

DOĞAN GÜLBASAR

Adana Demirspor olağan kongresini bugün gerçekleştiriyor. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde kongre 8 Haziran’da toplanacak.

ÇOĞUNLUK SAĞLANACAK MI?

Adana Demirspor kongresi bugün toplanacak. Sular VIP’te saat 14:00’te toplanacak kongrede çoğunluk sağlanamadığı takdirde 8 Haziran’da üyeler tekrar bir araya gelecek ve bu kez çoğunluk aranmaksızın kulübün yeni başkanı ve yönetim kurulu belirlenecek. Şu ana kadar yönetime talip olan herhangi bir aday çıkmadı.

ESKİ BAŞKANLAR ADAY DEĞİL

Mevcut Başkan Mehmet Gökoğlu daha önce yaptığı açıklamada olağan kongrede aday olmayacağını açıklamıştı. Eski Başkanlardan Sedat Sözlü de adaylık düşünmediğini ifade ederken aday olması ihtimal dahilinde olan kulübün 2. Başkanı İmam Gazali Hıradağı, ailesi izin vermediği için yönetime talip olmadığını belirtmişti.

NİLAY ATEŞOĞULLARI BEKLEMEDE

Geçen yıl yapılan kongrede Mehmet Gökoğlu karşısına çıkan ve kongreyi kaybeden Nilay Ateşoğlulları’nın ise aday olup olmayacağı henüz netleşmedi. Nilay Ateşoğulları sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarda sponsorluk görüşmelerinin sürdüğünü, bunun sonuçlanmasıyla adaylığını açıklayabileceğini kaydetti.

TARAFTAR ESKİLERİ İSTEMİYOR

Öte yandan ADS Der ve Şimşekler Grubu gibi iki önemli taraftar grubu geçen hafta birlikte yaptıkları basın toplantısında eski başkanları tekrar kulübün başında görmek istemediklerini ifade etmişti. Gerekirse kendilerinin kulübe talip olduklarını belirten taraftar oluşumları Adana Demirspor’u artık yeni bir anlayışın yönetmesi yönünde görüş bildirmişti.

AZİZ KAYA LİSTE Mİ HAZIRLIYOR?

Bugün Adana Demirspor kongresinden bir sonuç çıkması beklenmiyor. Ancak bir hafta sonra çoğunluk aranmaksızın yapılacak toplantıda bazı kişilerin liste çıkarabileceği öne sürülüyor. Bu konuda çalışmaların sürdüğü özellikle yönetici Aziz Kaya’nın güçlü bir liste ile Adana Demirspor yönetimine talip olabileceği güçlü bir olasılık olarak ortaya atılıyor.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter