Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Demirtaş’tan Fen Lisesi’ne inceleme - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Demirtaş’tan Fen Lisesi’ne inceleme

Lagos Balık
27 Haziran 2018 34 views 0

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, kentin köklü ve başarılı eğitim kurumlarından olan Adana Fen Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Yardımcısı Mustafa Yavuz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin hazır bulunduğu ziyaretinde, tarihi okulun yerleşkesinde incelemelerde bulunan Vali Mahmut Demirtaş, tarihi binada devam eden restorasyon çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.

SPOR SALONU ile KIZ ve ERKEK ÖĞRENCİ YURDU YAPILACAK

Ziyareti sırasında yaptığı açıklamalarda Adana Fen Lisesi’nin, kurulduğu ilk yıllardan itibaren gurur duydukları öğrencilerin bu okuldan mezun olduğuna dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, okul bünyesinde yeni bir spor salonu ile kız ve erkek öğrenci yurdu yapılacağı müjdesini verdiği okulun eksikliklerinin giderilmesi konusunda  gerekli tüm çalışmaların da yapılması talimatı verdi. Eğitim ve öğretime yönelik çalışmalarını kararlılıkla sürdüreceklerini ifade eden Vali Mahmut Demirtaş, verdiği bilgilerden dolayı firma ve milli eğitim yetkililerine teşekkür etti ve başarılar diledi. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter