Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Demirtaş’tan LGS birincisine altın - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Demirtaş’tan LGS birincisine altın

Lagos Balık
28 Haziran 2018 41 views 0

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) Türkiye birincisi olan Azra Kargı ile ailesini, makamına davet ederek tebrik etti.
Vali Demirtaş, LGS sonuçlarının açıklanmasının ardından telefonla arayarak tebrik ettiği Azra Kargı, babası Beşir Kamil Kargı ile annesi Afihan Kargı ve kardeşlerini makamında kabul etti.
Vali Demirtaş, makamında kabul ettiği Liselere Geçiş Sınavı’nda tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alan Selahattin Eyyubi İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Azra Kargı’ya yarım altın taktı.
Adana’nın eğitim ve öğretimdeki başarı çıtasını çok daha yükseklere taşımak için ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini vurgulayan Vali Demirtaş, LGS birincisi Azra Kargı’ya başarılarının devamını diledi.  (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter