Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Demirtaş’tan şehit ailesine ziyaret - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Demirtaş’tan şehit ailesine ziyaret

Lagos Balık
03 Ekim 2018 18 views 0

Vali Mahmut Demirtaş, çeşitli inceleme ve temaslarda bulunmak üzere gittiği Saimbeyli ilçesinde Şehit Uzman Çavuş Ali Çakar’ın ailesini ziyaret etti.

Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca düzenlenen hain saldırıda Şehit Olan Uzman Çavuş Ali Çakar’ın anne ve babasıyla sohbet eden Vali Demirtaş, ziyaretleri vesilesiyle vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını ortaya koyan tüm şehitlere Allah’tan rahmet dilediğini belirtti.

Binbir emekle yetiştirdikleri evlatlarını “Vatan Sağ Olsun” diyecek kadar büyük vakarla, vatan için toprağa veren şehit ailelerini, şehitlerin birer emaneti bildiklerini dile getiren Vali Demirtaş, ‘’ Devlet ve millet olarak şehitlerimize minnet ve şükran borçlu olduğumuz bilinciyle onların değerli ailelerini koruyup gözetmeye devam edeceğiz.’’ dedi. Verilen birlik ve beraberlik mesajlarının ardından ziyaret son buldu. Vali Demirtaş daha sonra ‘’Şehit Ali Çakar Anadolu Lisesi’’ni ziyaret etti. Okulda incelemelerde bulunarak okulun genel durumu hakkında yetkililerden bilgiler alan Vali Demirtaş, ‘’Okulumuz sayesinde şehidimizin adını geleceğe taşıyacağız” diye konuştu. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter