Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Eksikliklerimizi gidereceğiz” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Eksikliklerimizi gidereceğiz”

Lagos Balık
20 Eylül 2018 11 views 0

Spor Toto 1. Lig takımlarından Adana Demirspor Teknik Direktörü Hakan Kutlu, lige dezavantajla başladıklarını ancak en az hasarla atlatmayı başardıklarını söyledi.
Kutlu, Aytaç Durak Tesisleri’nde basın mensuplarıyla buluştu. Soruları yanıtlayan Kutlu, takımın çok geç kurulduğunu hatırlatarak, “Diğer takımlar kadrolarına 4-5 oyuncu katmış uyum sorunlarından bahsederken, biz öyle şeylerden bahsedememiştik. Şöyle sıkıntılarımız vardı; ilk olarak 24 kişilik kadrodan 2 tane oyuncuyla şu anki kadromuza başladık. 11 oyuncunun şu an hepsi sahada yeni. Buna rağmen toplanmış 10 puan var. Çok iyi değil ama kötü de değil. Zaten 5 maçta 10 puan serisini sürdürürsek Süper Lig’e bu şekilde bütün takımlar çıkmış. Yeni oyuncularla oynadık. Uyum sorunu yaşadık” diye konuştu.
Aldıkları oyuncuların çok kaliteli ve bu ligde başarılı olmuş oyuncular olduğun ifade eden Hakan Kutlu, “Birçoğunun geçen seneden maç eksiklikleri var. Bu dezavantajla başlamıştık. Ama en az hasarla atlatmak bizim ilk planımızdı ve bunu da başarmış bulunuyoruz. Bütün takımların eksiklikleri olduğu gibi bizim de bir takım eksiklerimiz var ama bu eksiklerimizi ligin gidişatında gidereceğiz” dedi. (İHA)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter