Evliliğe ilk adımını attılar - Çukurova Press Gazetesi
Çukurova Press Twitter
Access denied.

Evliliğe ilk adımını attılar

Lagos Balık
01 Ekim 2018 43 views 0

Ceyhan Belediyesi Başkan sekreteri Nurşin Güven ile Hüseyin Mete yaşam boyu sürecek beraberliklerinin ilk adımını attılar.

Ceyhan Öğretmen Evi kır düğün salonunda yapılan muhteşem nişan töreninde Çiceği burnundaki gençlerin nişan yüzüklerini Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak takarak gençlere uzun ömürler ve mutlu bir gelecek dileyerek beraberliklerinin bir ömür boyu sürmesini diledi. Nişan töreninde Güven ve Mete aileleri Nişan töreninin kusursuz olması için konuklarla tek, tek ilgilendiler.

Evliliğe ilk adımını atarak beraberliklerini nişan yüzüklerini takarak taçlandıran Nurşin Güven ile Hüseyin Mete çifti yaşam boyu sürecek bebarerliklerinin bu ilk gününde konukların ilgi odağı olurken adeta gözlerinin içi gülüyordu. Çiceği burnundaki genç çift Nurşin Güven ile Hüseyin Mete bu mutlu günlerinde misafirlerle tek, tek ilgilenerek adeta ilgi odağı oldular.Güven ve Mete ailelerinin dünür olduğu bu mutlu günlerine başta Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Başkan Yardımcısı Zafer Bakır, Belediye daire müdürleri, Belediye Meclis üyeleri, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleri, AK Parti kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı. (Haber Merkezi)

 

 

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter