Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Geleceğin PARLAK olsun - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Geleceğin PARLAK olsun

Lagos Balık
27 Haziran 2018 34 views 0

 

 

SABİT ÖZKESER

 

Sırıkla ve yüksek atlamada şu ana kadar Atletizm Balkan Şampiyonluğu ile birçok rekor derecelere imza atarak Adana ve Türkiye’nin gururu olan Demet Parlak, bugün İspanya’da Akdeniz Atletizm Oyunlarında şampiyon olmak için mücadele edecek.

ŞANSIN BOL OLSUN

İspanya’nın Tarragona kentinde süren 18. Akdeniz Atletizm Oyunları’na katılan Milli Takımda yer alan Adanalı sporcumuz ENKA takımından Demet Parlak, sırıkla ve yüksek atlamada altkın madalya almak için piste çıkacak. Türkiye’de hiçbir sporcunun başaramadığı sırıkla atlamada 4 metre 21 santimlik rekoru kırarak bir ilki gerçekleştiren ve ülkemizde rekor üstüne rekor kıran Balkan Şampiyonu Demet Parlak, “Benim bugünlere gelmemde ailemin büyük desteği olmuştur. Ayrıca; kulübüm ve antrenörlerimin de büyük çabaları da bulunuyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.İspanya’daki Akdeniz Atletizm Oyunları’nda da başarılı olmak için elimden geleni yapacağım” dedi.

“KIZIMLA GURUR DUYUYORUM”

Elde ettiği başarıyla Adana ve ülkemizin gururu konumundaki Demet Parlak’ın babası Cemil Parlak da, “Kızımın daha önce elde ettiği başarılarına bir yenisini daha ekleyeceğine inanıyorum. Kendisiyle hep gurur duydum. İspanya’da da başarılı olacağına yürekten inanıyorum” diye konuştu.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter