Çukurova Press Twitter

Geleceğin yıldızları göz doldurdu

Tatlıcı Zeki
15 Nisan 2018 14 views 0

Adana U 13 Liginde B Grubunda mücadele eden maçta Çukurova Press Havuzlubahçe, Bayındırlık Yapıspor’u 3-0 yendi.

CENTİLMENLİK ÖNE ÇIKTI

Gençlik Stadı’nda oynanan maçta her iki takım oyuncuları da mücadelenin genelinde çok iyi futbol ortaya koydu. Çukurova Press Havuzlubahçespor girdiği pozisyonları gole çevirirken, Bayındırlık Yapıspor oyuncuları bu konuda başarılı olamadı ve maç 3-0’lık skorla sona erdi. Çukurova Press Havuzlubahçe’nin golleri Emirhan (2) ve Umut’tan geldi.

3 MAÇTA 3 GALİBİYET ALDILAR

Her iki takımda da geleceğin yıldızı olarak tabir edilebilecek yetenekli oyuncuların çokluğu dikkat çekerken, genç oyuncular maç boyunda gösterdikleri centilmence davranışlarından dolayı taktir topladı. Kazanılan bu maçın ardından Çukurova Press Havuzlubahçe B Grubunda 3 maçını da kazanarak zirve takibini sürdürdü.

YARIŞMACI TAKIM DEĞİLİZ

Çukurova Press Havuzlubahçespor Teknik Direktörü Nevzat Karabulut, yarışmacı bir takım olmadıklarını belirterek, “Biz çocuklarımızın fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı olmalarını sağlamak için çaba harcıyoruz. Sahadaki başarı daha sonra geliyor. Hedefimiz çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve ekip bilincini yerleştirmek” dedi.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Çukurova Press Ender FM
MAGAZİN
Çukurova Press E-abonelik
atasehirmeb.comsislikent.comakkartal.orgpendikilan.com