Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.GENÇADS yönetimi ibra etmeyecek - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

GENÇADS yönetimi ibra etmeyecek

Lagos Balık
28 Mayıs 2018 57 views 0

DOĞAN GÜLBASAR

Genç Adana Demirsporlular Derneği (GENÇADS), 1 Haziran’da yapılacak Adana Demirspor kongresinde yönetimi ibra etmeyeceklerini ve denetim kurulu için liste vereceklerini açıkladı.

TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ ÖNERİSİ

Tamamı kongre üyesi olan yaklaşık 40 kişinin bir araya gelerek oluşturduğu GENÇADS üyeleri yaptıkları açıklamada kongrede ayrıca tüzük değişikliği önerisinde bulunacaklarını belirterek, yönetimlerin kulübün borçlanmasından sorumlu tutulmasını isteyeceklerini açıkladı. GENÇADS tarafından yapılan açıklama şöyle:

DENETİM İÇİN LİSTE VERİLECEK

Kongrede mevcut yönetimin harcamalarını ibra etmeyeceğiz. Tüm harcamaların kalem kalem tüm kongre üyelerine anlatılmasını istemeyeceğiz. GENÇADS olarak denetim kurulu için liste vereceğiz. Kongre üyelerinin oylarına talip olacağız.

ÜYELİĞİ SİLENENLERE AF İSTENİYOR

Tüzük değişikliği için imzalı dilekçe vereceğiz. Kulübün gelirini, harcamada ve borçlanmada yönetimin sorumlu tutulmasını isteyeceğiz. 2014 yılında Selahattin Aydoğdu döneminde silinen bütün üyelere yeniden kongre üyesi olma şartıyla eski borçlarını silme affıyla ilgili kongre divanına imzalı dilekçe vereceğiz.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter