Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Gökoğlu da tahtanın açılmasını bekliyor! - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Gökoğlu da tahtanın açılmasını bekliyor!

Lagos Balık
11 Ocak 2018 128 views 0

Adana Demirspor Başkanı Mehmet Gökoğlu, transfer tahtasının açılmaması durumunda göreve devam etmekten yana olmadığını açıkladı.

KİMLER DESTEK VERDİ?

Adana Demirspor taraftarı ikinci yarı korkulu rüya görmemek devre arası yapılacak transferleri beklerken, Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu da transfer tahtasının açılması için 6 milyon lira gerektiğini açıkladı. Mehmet Gökoğlu gelinen süreçte sadece Adana Valisi Mahmut Demirtaş ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’den destek gördüklerini söyledi.

6 MİLYON TL GEREKLİ

Transfer tahtasını açmak için yasal faizleriyle birlikte federasyona 6 milyon lira yatırılması gerektiğini belirten Mehmet Gökoğlu, “Şu ana kadar iki transfer yaptık. Bir Brezilyalı oyuncu ile anlaşmak üzereyiz. Küçük pürüzler var ama hallolacaktır. Bir oyuncu daha almayı düşünüyoruz. Fakat bunun için lisans tahtasının açılması lazım” şeklinde konuştu.

BİZ GÖREVİMİZİ YAPTIK

Adana Demirspor Mehmet Gökoğlu, tahta açılmazsa göreve devam etmekten yana olmadığını açıklayarak, olumsuz bir durumda istifa sinyali verdi. Bu söylediklerinin asla bir tehdit olarak algılanmamasını isteyen Mehmet Gökoğlu, “Demirspor’un önünü tıkamamak lazım. Bu yönetim üzerine düşeni yaptı ve yapmaya da devam edecektir” dedi.

HABER: DOĞAN GÜLBASAR

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter