SİYASET      EKONOMİ      KULİS      DÜNYA      SPOR      YAŞAM      GÜNCEL      YEREL      MAGAZİN      TEKNOLOJİ      BİLİM      KÜLTÜR SANAT   
 
Ana Sayfa > GÜNCEL

‘’HAYIR İŞLERİNE DEVAM EDECEĞİZ’’
17 Ağustos 2016
Bu haber 49339 kez okundu
Alevi camiasının önde gelen isimlerinden Mehmet Güven ile arkadaşlarının Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Yalman’lı Mahallesindeki Hz. Hızır makamını yıkıp, 14 gün gibi kısa bir sürede yeniden yaparak Alevi toplumuna kazandırdı.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Röportaj: SABİT ÖZKESER

Alevi camiasının önde gelen isimlerinden Mehmet Güven ile arkadaşlarının Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Yalman’lı Mahallesindeki Hz. Hızır makamını yıkıp, 14 gün gibi kısa bir sürede yeniden yaparak Alevi toplumuna kazandırdı.
“YAPTIĞIMIZ İŞLERE SADECE VESİLE OLUYORUZ”
Makam anahtarının teslim töreninde görüştüğümüz Mehmet Güven, “ Allah bize ömür verdikçe bu tür hayır işlerine devam edeceğiz. Bu yaptığımız işlere bizler sadece vesile oluyoruz, yaptığımız işlerin Mevlana Ali, Hz. Muhammed, Hz. Hıdır, Hz. Hasan ve Hüseyin’in faziletlerinden olduğunu herkes bilsin. Mevla’mız bizlere verir bizlerde inancımız yolunda harcarız‘’ dedi .
Çukurova Press’in  ‘’Bizlerinde şahit olduğu, çalışmalarınızdaki küçükten büyüğe kadar  herkesin özverili bir şekilde canla başla çalışmasını neye bağlıyorsunuz sorusuna?” Mehmet Güven şu şekilde cevap verdi:
“Peygamber efendimizin bizlere emanet bıraktığı başta Mevlana Ali ve Ehl-i Beyti’nin kalbimizdeki ölümüne sevgisi bizleri böylesine bir çalışmaya sevk ediyor. Bizler tamamladığımız her işi Mevlana Ali ve Ehli Beyt ’ine borçluyuz.”
‘’ALEVİ KELİMESİ ÇOK DEĞERLİDİR’’
Kendisi ile ilgili ‘’Fethullahçı’’ olduğu yönünde dedikodular üretildiğine dikkat çeken Mehmet Güven, ’’Bu tür dedikoduları yapanlar Alevi olamaz, çünkü Alevi kelimesi çok değerlidir. Aleviyim demekle Alevi de olunmaz, Alevi bilgilidir, Alevi araştırır, Alevi dedikodu yapmaz, Alevi gözüyle görmediği, şahit olmadığı şeylere inanmaz. Bu tür dedikoduları yapanlar; emin olun Ehli Beyt’in adlarını sıralı ya da sırasız olarak sayamayan fitnecilerdir. Bunlar birlik ve beraberliğimizi istemeyenlerdir. Halkımız bunlara dikkat etsin bu tür insanlar ‘’FETÖ’’ örgütünden daha tehlikelidir. Bütün Alevi halkına sesleniyorum birliğimize kast edenler bu tür dedikoduları çıkartıyorlar. Bunlara inanmayın, gelin gözünüzle ne yaptığımızı görün bizim yaptıklarımız ortadadır.”
 ‘’ALLAH ONDAN RAZI OLSUN’’
Hz. Ali, Hz. Muhammed ve Ehli Beyt ‘ine gönülden bağlı binlerce kişinin buluştuğu makam anahtarının teslim töreninde bulunan Yalmanlı Mahallesi muhtarı Zeki Ayan anahtarı Mehmet Güven’den teslim alırken, “Ben Mehmet Güven’i 1992 yılından beri tanıyorum. Mehmet beyden halkına ve dinine hizmet etmekten başka bir şey görmedim, eğer görmüş olsaydım bunu çekinmeden ifade ederdim. Bu konularda kimseden korkum olmadığını da herkes bilir” dedi.
Topluma hizmet edenler her kim olursa olsun saygı duyulması gerektiğini belirten Ayan, “Gözlerimizle şahit olduğumuz şeyleri inkâr edemeyiz, küçüklüğünden bu yana arkadaşları ile beraber bu çalışmalara gönül vermiş insanlara saygı duyup Allah onlardan razı olsun demekten başka bir şey söylenemez” diyerek sözlerini bitirdi.
“FETÖ’CÜLER İÇERİDE, MEHMET GÜVEN TOPLUMUNA HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYOR”                                                                                                                                       
Makam anahtarının teslimi töreninde görüştüğümüz Ehl-i Beyt değerlerini Yaşatma ve Yüceltme Derneği Başkanı (HAYDER) Ali İhsan Hasırcı, Mehmet Güven ile ilgili çıkarılan dedikodulara yönelik sorumuza şu şekilde yanıt verdi: ‘’FETÖ’cü terör örgütünün 15 Temmuz gecesi başarısız darbe kalkışması sonrasında devletimiz; kimin FETÖ terör örgütüne mensup olduğunu ve kimin olmadığını ortaya çıkararak örgütle ilişkisi olanları gözaltına almıştır.  Şayet Mehmet Güven’in bu terör örgütü ile ilişkisi olsaydı devletimiz bu konuda gerekli işlemleri yapardı. Sizin de şahit olduğunuz gibi her şey ortada FETÖ’cüler içeride, Mehmet Güven, toplumuna hizmet etmeye devam ediyor. 
‘’15 TEMMUZ’DAN SONRA MEHMET GÜVEN’E OLAN İLGİ ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR’’
Bu tür söylemlerde bulunanlarla ilgili iyi bir analiz yapmak gerekir; Şöyle ki; Mehmet Bey hakkında iki farklı kesimin ürettiği dedikodu var. Birincisi; boş gezenin boş kalfası olan ve her söyleneni araştırmadan, sorgulamadan başkalarına aktaran ve dünyadan haberi olmayan bilinçsiz kişiler. Kaldı ki bunların söylemlerine; ancak kendileri gibi olanlar inanıyor, bunları kayda almamak lazım.     
       Diğer kesim ise; Mehmet Güven’in sarstığı koltuklarını kurtarma derdine düşen, devletin içinde FETÖ sayesinde nüfuz sahibi olmuş ruhban sınıfıdır. Bu ruhban sınıfı sarsılmış güvenirliklerini yeniden kazanmanın yolunun Mehmet Güven’i FETÖ örgütü içerisinde gösterilmesinden geçtiğini çok iyi biliyorlar. Çukurdan çıkış yolu buradan geçiyor. Bu ruhban sınıfı ürettikleri iftiranın devlet tarafında kabul görmesini sağlamak için var güçleriyle çalışmaktalar. Öyle ki devlette hatırı sayılır kişileri de ‘din elden gidiyor’ söylemleriyle kandırarak baskı kurulmasını sağlamak yöntemi de dâhil olmak üzere her yolu denemekteler.  15 Temmuz’dan önce çamur at izi kalsın dönemi idi. Fakat 15 Temmuz sonrasında halk, durumun böyle olmadığının farkına vardı. Halk onlara soruyor, ‘FETÖ’cü dediniz uzak kaldık ama adam elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor FETÖ’cü olsaydı almazlar mıydı’ diye. Halkın; bu tip ruhban sınıflarına verdikleri krediler tükenmiş durumdadır. İnsanlar söylenen bu yalanları fark etmeye başladı ve artık bu tip insanlara halkımız inanmıyor. Bu durumlardan sonra Mehmet Güven’e olan ilgi çığ gibi büyüyor.
“MEHMET GÜVEN; VATANINA, BAYRAĞINA, TOPLUMUNA VE DİNİNE ÂŞIK BİR İNSANDIR’’    
Vatanına ve bayrağına devletine halkına ihanet eden FETÖ terör örgütü ile Mehmet Güven’i aynı kefede gösterme çabasında olanlar ancak ve ancak ülkemizin birliğine kast eden ve bu güzide Alevi halkını devletine karşı kışkırtmaya çalışan FETÖ uzantılarından başkaları değildir. İşte bu kesim son derece tehlikelidir. İstedikleri şeyin daha çok FETÖ terör örgütünün başaramadığı Alevi-Devlet çatışmasının fitilini ateşleyebilmek ve birlik beraberliğimizi temelden yıkmaya yönelik talepler olduğu gözden kaçırılmamalıdır. Bu tür taleplerde bulunanları devletimiz çok iyi araştırmalıdır.
Sonuç olarak; ’Mehmet Güven vatanına, bayrağına, toplumuna ve dinine âşık bir insandır. Mehmet Güven ve taraftarları aynı zamanda bu tür oyunlara gelmeyecek kadar da vatan ve bayrak sevdalısıdır. Devletimiz kimin ne olduğunu artık çok daha iyi biliyor. Devletimiz bu tür oyunları bertaraf edebilecek derecede büyüktür, devletimiz meydanı bu FETÖ uzantılarına bırakmaz ’’ diyerek sözlerini bitirdi.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer GÜNCEL Haberleri

Başlık Tarih
 
Vali Demirtaş, Aladağ'da incelemelerde bulundu22 Ağustos 2017
“ Anız yakmak insanlığa zarar”21 Ağustos 2017
Tarihi “Hz. İsa ve havarileri” resmi ele geçirildi 21 Ağustos 2017
ASKİ'den dereler atağı21 Ağustos 2017
Keçiboynuzundan bıçak üretiyor21 Ağustos 2017
Kına dönüşü katliam!19 Ağustos 2017
Şehidin kanı yerde kalmadı, o teröristin cesedi bulundu19 Ağustos 2017
Kurbanlıklarla koyun koyuna uyuyorlar19 Ağustos 2017
Çin malı zayıflama hapı öldürdü19 Ağustos 2017
Ağrı Devlet Hastanesi'nde skandal görüntüler19 Ağustos 2017
Terör saldırında ölen işçi Osmaniye’de defnedildi19 Ağustos 2017
Beşiktaş’ta işçilerin ölümle dansı19 Ağustos 2017
İnsansız hava aracı düştü18 Ağustos 2017
Sakarya Hendek'te feci kaza: 7 ölü 10 yaralı18 Ağustos 2017
Artık 1200 gazetenin ilk sayfaları www.bik.gov.tr’de17 Ağustos 2017
BYEGM Bölge Müdürü Keleş’e ziyaret17 Ağustos 2017
Üniversiteye kayıt yaptıran öğrencilere ücretsiz ulaşım17 Ağustos 2017
Kozan - Mansurlu yolu yapımı masaya yatırıldı17 Ağustos 2017
Gençler Adana için kenetlendi 17 Ağustos 2017
İbrahim Deveci: "Ece’ye aracımla çarpmadım, kendisi yakın arkadaşım, yardım ettim"16 Ağustos 2017
Seyir halindeki motosiklete silahlı saldırı: 2 ölü16 Ağustos 2017
Yedek lastikte uyuşturucu ticareti16 Ağustos 2017
Öfkeli genç, tartıştığı kız arkadaşını kamyonetle ezdi16 Ağustos 2017
Rize’de bir kişi sel sularına kapılarak kayboldu16 Ağustos 2017
Iraklı karı-kocaya 'cinsel istismar' gözaltısı16 Ağustos 2017
Bakan Arslan’dan bayram müjdesi16 Ağustos 2017
Kızıldağ’da Saimbeyli rüzgarı esti15 Ağustos 2017
Sözlü’den kritik Maçka uyarısı15 Ağustos 2017
Sahte estetikçi tutuklanarak cezaevine gönderildi 15 Ağustos 2017
Atapark açılışı muhteşem konserlerle renklendi 15 Ağustos 2017
Uyurken üzerinden kamyonet geçen kişinin görüntüleri güvenlik kamerasında15 Ağustos 2017
“10 günlük tatil esnafı zora düşürür”14 Ağustos 2017
Uyuşturucu baronesi yakalandı 13 Ağustos 2017
Kozan Cumhuriyet Başsavcısı Yeşil görevine başladı12 Ağustos 2017
Nikahtan 20 gün sonra evli olmadıklarını öğrendiler12 Ağustos 2017
Şehit Astsubay Gedik’e doğum gününde son veda12 Ağustos 2017
Adana Emniyeti, PKK’ya göz açtırmıyor11 Ağustos 2017
Örümcek Adam" gibi tırmanarak 8 eve girdi11 Ağustos 2017
Tavuğunun ölüm sebebini öğrenmek için otopsi yaptırdı10 Ağustos 2017
Ömer Uluçay Yaşar Kemal’i yazdı09 Ağustos 2017
“Dünyanın 4 yanından canlarla buluştuk”07 Ağustos 2017
Marina Port ‘MORT’ mu oldu ?06 Ağustos 2017
Kalkınma Ajansı’ndan ÇGC’ye proje desteği06 Ağustos 2017
Hırsızı ev sahibi yakaladı05 Ağustos 2017
Cinsel istismar zanlısından gazetecilere: "Sizin torununuza mı yaptılar"05 Ağustos 2017
Yangında hayatını kaybeden 2 çocuğun cenazesi ailelerine teslim edildi05 Ağustos 2017
ÖSYM LYS tercih sonuçlarının açıklanacağı tarihi açıkladı!05 Ağustos 2017
Kralların yiyeceği siyah elması ‘Arthur’ buldu05 Ağustos 2017
Karaman’da feci kaza: 6 ölü, 3 yaralı05 Ağustos 2017
Eskort sitesi üzerinden 2 milyonluk vurgun04 Ağustos 2017
Atila Menevşe yeniden aday03 Ağustos 2017
HERŞEY ADANA İÇİN02 Ağustos 2017
BAŞKENT’E ADANA ÇIKARMASI02 Ağustos 2017
“Bizim siyasetle işimiz olmaz”01 Ağustos 2017
Sahte polislere rekor tutuklama 01 Ağustos 2017
Gazi çocuklarına öğrenim kredisi borcu şoku31 Temmuz 2017
Kayıp anneden 1 aydır haber alınamıyor31 Temmuz 2017
5 sahte polis çetesi çökertildi31 Temmuz 2017
Türk-İş’in 65’nci yıl onuru 31 Temmuz 2017
Vali Demirtaş’tan İl Jandarma Komutanı Yalçın’a ziyaret31 Temmuz 2017
Hırsız çaldığı cüzdanı böyle sakladı29 Temmuz 2017
Filistinliler için gıyabi cenaze namazı kıldılar29 Temmuz 2017
Cumhuriyet Gazetesi davasında ara karar açıklandı29 Temmuz 2017
İki aile sokak ortasında çatıştı: 8 yaralı29 Temmuz 2017
Resmi araçlara sıkı denetim geliyor29 Temmuz 2017
Antalya’da otel yangını29 Temmuz 2017
Ankara’nın en ünlü uyuşturucu baronu yakalandı29 Temmuz 2017
Bayrampaşa’da çuval içerisinde ceset bulundu29 Temmuz 2017
AKBANK 40 yıllık şubesini kapattı28 Temmuz 2017
Demirtaş’tan Kaymakamlara talimat28 Temmuz 2017
“Tapuda ortağımız var, haberimiz yok”26 Temmuz 2017
Kesintisiz enerji için çalışıyorlar 26 Temmuz 2017
36 sahte polis yakalandı26 Temmuz 2017
Gazeteci Kızılkaya’ya bıçaklı saldırı25 Temmuz 2017
Saçları ele veriyor25 Temmuz 2017
"Şehir Hastanesi Adana'yı sağlık üssü yapacak"25 Temmuz 2017
FETÖ operasyonu: 45 gözaltı25 Temmuz 2017
“Lozan, Ulus devletin tapusudur”25 Temmuz 2017
“Basın ciddi tehdit altında”24 Temmuz 2017
Demirtaş, polisi denetledi24 Temmuz 2017
“Basın, demokrasinin vazgeçilmez unsurudur”23 Temmuz 2017
Adana’da otomobil sürüye daldı: 30 hayvan telef oldu22 Temmuz 2017
Saat hırsızı kadın kameraya yakalandı22 Temmuz 2017
AÖF'e sınavsız giriş müjdesi22 Temmuz 2017
Yoldan geçen kişiyi vuran zanlı tutuklandı22 Temmuz 2017
Adana’da mobilya atölyesi alevlere teslim oldu22 Temmuz 2017
Adana’da hükümlü operasyonu22 Temmuz 2017
Denizli'de FETÖ'den 8 kadın öğretmen tutuklandı 22 Temmuz 2017
Muğla yine sallandı!22 Temmuz 2017
Kayseri'de trafik kazası: 4 ölü, 2 yaralı22 Temmuz 2017
20 ton çalıntı zeytin ele geçirildi22 Temmuz 2017
Yolcunun bavulundan 6 kilo esrar çıktı21 Temmuz 2017
10 yıl kullanmadığı motosiklete ‘HGS’ ceza21 Temmuz 2017
Vali Demirtaş incelemede bulundu20 Temmuz 2017
Toroslar EDAŞ, yeni yatırımlara hız verdi 20 Temmuz 2017
Vatandaşların 'kaçak geçiş' isyanı 19 Temmuz 2017
Başkan Sözlü'nün yurt dışı çıkış yasağı kaldırıldı 19 Temmuz 2017
Anadolu gazetecileri hizmetlere hayran kaldı17 Temmuz 2017
Vali Demirtaş’tan Adanalılar’a teşekkür 17 Temmuz 2017
“Adana’ya hizmet ederken tarafsızım”16 Temmuz 2017
Solunum cihazlarıyla meydanlara indi 16 Temmuz 2017
Kozan’da da demokrasi nöbeti tutuldu16 Temmuz 2017
Adana’da 34 yıllık Fethullah Camii’nin ismi Şehitler Camii olarak değiştirildi15 Temmuz 2017
Anadolu Gençlik Derneği 15 Temmuz yıl dönümünde İncirlik’e yürüdü15 Temmuz 2017
Sezer: "15 Temmuz bir kahramanlık destanıdır"15 Temmuz 2017
Polis ekipleri tamirci gibi çalışıp otomobilin zulasından 27 kilo esrar çıkardı15 Temmuz 2017
Görme engelli kamu görevlisi valiliğin 4. katından düştü15 Temmuz 2017
Teröristler baba ile oğlunu kaçırıp öldürdü15 Temmuz 2017
15 Temmuz'un sembollerinden kamyonlar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçti15 Temmuz 2017
Tunceli’de bulunan ceset kaçırılan öğretmene ait çıktı15 Temmuz 2017
İHA’nın 15 Temmuz sergi açıklaması 15 Temmuz 2017
“Bu millet, esaret ve zillete asla boyun eğmeyecektir” 14 Temmuz 2017
“15 Temmuz ruhunu diri tutacağız”14 Temmuz 2017
FETÖ’nün "zeki çocuk avcısı" ablaları tutuklandı 14 Temmuz 2017
Adana’da 1 yıllık 15 Temmuz bilançosu14 Temmuz 2017
1 haftada 79 terörist etkisiz hale getirildi14 Temmuz 2017
DEAŞ operasyonu: 5 gözaltı13 Temmuz 2017
“15 Temmuz’u unutmayacağız unutturmayacağız 13 Temmuz 2017
15 Temmuz Şehitler Parkı açılışına davet12 Temmuz 2017
Çukurova’nın parklarına zeytin fidanı dikimleri başladı 12 Temmuz 2017
Büyükşehir zabıta timleri sahillerde 12 Temmuz 2017
Bin 670 kök Hint keneviri ele geçirildi 12 Temmuz 2017
Çuval içinde 917 kilogram kubar esrar ele geçirildi 11 Temmuz 2017
“15 Temmuz milletin zaferidir”10 Temmuz 2017
Adana polisi uyuşturucu tacirlerine nefes aldırmıyor09 Temmuz 2017
Drift yaparken araçtan fırladı08 Temmuz 2017
Taş kokainle yakalandılar, taş kesildiler08 Temmuz 2017
İnternet üzerinden sahte altınla dolandırıcılık yapan Suriyeli yakalandı08 Temmuz 2017
Terör mağduru engelli gaziye, gitmediği otoyoldan HGS cezası geldi08 Temmuz 2017
Silahla oynamak hayatına mal olacaktı08 Temmuz 2017
Flash TV'nin akşam haberlerini sunan ünlü sunucusu arkadaşını vurdu08 Temmuz 2017
Vahşice öldürülen Suriyeli hamile kadın ve bebeğinin cenazesinde gözyaşları sel oldu08 Temmuz 2017
Mersin’e gitmek için acele etmeyin!07 Temmuz 2017
Öğretmenden “15 Temmuz Ruhu” şiir kitabı07 Temmuz 2017
Çiftler evlenmek için 07.07.2017’yi seçti 07 Temmuz 2017
Ceyhan Devlet Hastanesi yeniden ihaleye çıkıyor 07 Temmuz 2017
Hızlı tren çalışması için yol kapatıldı 07 Temmuz 2017
Kaymakama bombalı saldırı!07 Temmuz 2017
“Bu kararı kabul etmiyoruz”06 Temmuz 2017
ASKİ’den uyarı!06 Temmuz 2017
Yeni, Başbağlar Katliamı’nı unutmadı05 Temmuz 2017
Başkan Çetin asfalt çalışmalarını denetledi05 Temmuz 2017
Adana’ya modern hayvan barınağı04 Temmuz 2017
Otobüse gizlenmiş halde bulundular04 Temmuz 2017
Böyle olur Büyükşehir’in hizmeti!03 Temmuz 2017
60 yıllık çile son buldu03 Temmuz 2017
İzmir 26 saattir yanıyor02 Temmuz 2017
Boya fabrikasında korkutan yangın02 Temmuz 2017
Feci kaza kamerada01 Temmuz 2017
Kozanlı şehitlerin kabirleri valilik tarafından yapıldı01 Temmuz 2017
Polisten kanala giren çocuklara broşürlü uyarı01 Temmuz 2017
Otomobilin arkasına bağlanan atın görüntüleri yürek sızlattı01 Temmuz 2017
Kadının fendi kapkaççıyı yendi01 Temmuz 2017
Alanya’daki orman yangını 24 saattir devam ediyor01 Temmuz 2017
“Aşırı sıcaklarda karpuz tüketin”30 Haziran 2017
150 dönüm tarladan 50 ton arpa çaldılar30 Haziran 2017
Trende DEAŞ'lı alarmı 30 Haziran 2017
Yumurtalık’ta bu yıl da Mavi Bayrak dalgalanıyor 30 Haziran 2017
Optimum’un otomobil kampanyasına yoğun ilgi30 Haziran 2017
“Katliam olmaması için tasarıyı çekin”28 Haziran 2017
Kiraz Festivali’ne büyükşehir damgası28 Haziran 2017
Dilencinin üstünden çıkan parayı 8 zabıta sayabildi28 Haziran 2017
Adana Adliyesi’nde bayramlaşma28 Haziran 2017
Kalbi delikti ameliyat oldu, yatalak kaldı 28 Haziran 2017
Doğu Akdeniz hafta sonunda Afrika sıcaklarıyla kavrulacak28 Haziran 2017
Babacanoğlu “Halkbilim Öykü Ödülü” aldı27 Haziran 2017
CHP’li Tümer’den bayram mesaisi27 Haziran 2017
Başkan Çelikcan yaşlılar ve çocuklar ile bayramlaştı 27 Haziran 2017
ÇGC’de bayram coşkusu27 Haziran 2017
Bakırköy'de tüpgaz patlaması! Bir iş yeri harabeye döndü24 Haziran 2017
Sıcaklıklar artacak 24 Haziran 2017
Davaların ne zaman biteceği artık bilinecek24 Haziran 2017
FETÖ’den adliyeye sevk edilen 11 polisten 2’si tutuklandı24 Haziran 2017
Bebeğini öldüren anne tutuklandı24 Haziran 2017
ASKON Adana Şubesi Ramazan boyunca 30 bin kişiyi iftarda buluşturdu24 Haziran 2017
ASKON üyeleri Türkistanlılar Derneği’nin iftarına katıldı24 Haziran 2017
“Bayramlar gönül almak için fırsat”23 Haziran 2017
Demirtaş’tan ‘Ramazan Bayramı’ Mesajı23 Haziran 2017
500 polisle dev operasyon23 Haziran 2017
Büyükşehir bayrama hazır22 Haziran 2017
“Bayram milletime huzur getirsin” 22 Haziran 2017
Savaş mağduru kadınlara fuhuş yaptıran kadın tutuklandı 22 Haziran 2017
1.5 metrelik arsa için cinayet 22 Haziran 2017
DEAŞ'ın hücre evine baskın22 Haziran 2017
Türk askeri Katar’da22 Haziran 2017
Karalar, engellileri unutmadı21 Haziran 2017
Vali Demirtaş, tarım işçilerinin sorunlarını dinledi21 Haziran 2017
Başkan Sözlü’den iftarda ‘gönüldaşlık’ vurgusu21 Haziran 2017
Huzurevleri su oyun parkı hizmete açıldı21 Haziran 2017
İcra çetesi çökertildi 21 Haziran 2017
Matematik Olimpiyatı’nda Adana’ya 4 ödül 21 Haziran 2017
Sözlü iftarını Saimbeyli’de açtı20 Haziran 2017
Bayram trafiğine dikkat20 Haziran 2017
ASKİ'den yeni nesil içme suyu hattı projesi20 Haziran 2017
Bebekte ‘inek sütü’ uyarısı20 Haziran 2017
Vali Demirtaş, çiftçiler ve oda başkanları ile iftarda buluştu 19 Haziran 2017
Taş heykeller belediye binası önünde sergileniyor 19 Haziran 2017
Adana Çimento “Entegre Raporu”nu açıkladı 19 Haziran 2017
“KIDEM TAZMİNATI KIRMIZI ÇİZGİMİZ”18 Haziran 2017
“Şehit annelerinin acısını çok iyi bilirim”18 Haziran 2017
Askerler gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye kaldırıldı17 Haziran 2017
KPSS sonuçları açıklandı17 Haziran 2017
Vatandaşın yakaladığı azılı hırsız tutuklandı17 Haziran 2017
Türk-İş şube başkanları iftar programında bir araya geldi17 Haziran 2017
MHP Adana İl Başkanlığından iftar16 Haziran 2017
Aydınlar Bulvarı trafiği rahatlatacak 15 Haziran 2017
Turizmciler Adana Müze Kompleksi’ni gezdi15 Haziran 2017
Trafik Sigortası’nda tavan fiyatı sürecek14 Haziran 2017
Metin Feyzioğlu Adana’ya geliyor 14 Haziran 2017
Otomobil bankaya girdi: 2 yaralı 14 Haziran 2017
Adana’ya Bölge Adliye Mahkemesi müjdesi…13 Haziran 2017
“Geleceğimiz Gençlerle Buluşuyoruz Projesi”13 Haziran 2017
“Şakirpaşa Havalimanı’nı genişletin”13 Haziran 2017
Adana’nın plajları yaza hazır13 Haziran 2017
Unutulmaya yüz tutmuş el sanatları hayat buluyor13 Haziran 2017
Sarıçam’da rehine krizi 12 Haziran 2017
Çocuklar ameliyathaneye akülü araçlarla gidiyor12 Haziran 2017
Adana Barosu yönetiminden Ceyhan’a ziyaret12 Haziran 2017
Başkan Çelikcan yetim çocuklarla iftar yaptı12 Haziran 2017
Kazakistan Büyükelçisi Adana Valiliği’ni ziyaret etti 12 Haziran 2017
Kadıköy’de metrobüsler kafa kafaya çarpıştı: 3’ü ağır 29 yaralı11 Haziran 2017
Hastanede yankesici kovalamacası11 Haziran 2017
Cezaevi firarisi yakalandı 11 Haziran 2017
Sahte polis yakalandı11 Haziran 2017
Gazi ve Şehit yakınlarını unutmadılar11 Haziran 2017
Kozluk'taki saldırıda şehit olan Aybuke öğretmenin arkadaşıyla yazışması ortaya çıktı10 Haziran 2017
Dolmuş sürücüsünün cüzdanını çaldı tutuklandı10 Haziran 2017
At kasaplarından 'Biz yiyecektik' savunması10 Haziran 2017
LYS maratonu sosyal bilimler sınavıyla başladı10 Haziran 2017
Bahçelievler İlkokulu’na Atatürk büstü09 Haziran 2017
“Çevre, herkesin ortak koruma alanı olmalı”08 Haziran 2017
Müge’nin Mutfağı lezzetseverlerle buluştu08 Haziran 2017
Çevre dostu belediye07 Haziran 2017
Haluk Levent’ten Rıdvan’a tepki07 Haziran 2017
Ulaşım masaya yatırıldı07 Haziran 2017
Balkan Türklerinden Başkan Çetin’e teşekkür 07 Haziran 2017
Patır ve Çak, başkan yardımcısı oldu06 Haziran 2017
Deniz Seki cezaevinden çıktı05 Haziran 2017
Havadan karadan uyuşturucu seferberliği 05 Haziran 2017
Vali Demirtaş incelemede04 Haziran 2017
Mersin'de künefeciye silahlı saldırı: 5 yaralı03 Haziran 2017
HSK kararları Resmi Gazete’de yayımlandı03 Haziran 2017
ÖSYM’den LYS adaylarına uyarılar03 Haziran 2017
Kayıp kızlar, polise ihbar edilen evde bulundu03 Haziran 2017
Sobadan ölüm sızdı: 2 ölü!03 Haziran 2017
Terör örgütüne bir darbe03 Haziran 2017
Komandolarından Yüksekova dağlarında başarılı operasyon03 Haziran 2017
Terör suçlarına bakmak üzere 16 ihtisas mahkemesi belirlendi03 Haziran 2017
“Kadınlarımız bizi aydınlatıyor, yol gösteriyor”02 Haziran 2017
Batan geminin malları bunlar !01 Haziran 2017

MAÇ SKORLARI
PİYASALAR
Altın Fiyatları Döviz
..
ROJDİ HAN
RASS GELE!!!
15 Haziran 2017
En Çok Okunan
Basın İlan Kurumu
Gazeteler
ÇUKUROVA PRESS Facebook'da
Takvim
BASIN ILAN
Anasayfa | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Yeni Üye | Hakkımızda | Sohbet Odası | İletişim | Künye
CH