Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Hedefimiz; Süper Amatör” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Hedefimiz; Süper Amatör”

Lagos Balık
25 Haziran 2018 27 views 0

SABİT ÖZKESER

 

Çukurova Press Havuzlubahçespor’un bu yıl çok farklı olacağını belirten Kulüp Başkanı Engin Kanber, “Hedefimiz Süper Amatör ligine çıkmak” dedi.

“NOKTA TRANSFERLER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Geçen sezon 1. Amatör B grubunda mücadele eden ve ligi 3. sırada tamamlayan Çukurova Press Havuzlubahçespor’a bu yıl geçen yıldan bulunan 7-8 genç oyuncu ile devam edeceklerini ve, Teknik Sorumlu Nevzat Karabulut’un belirleyeceği yerlere genç oyuncular kadar da nokta transfer edeceklerini anlatan Başkan Engin Kanber, “Bu sezon maçlarımızı oynadığımız Güney Yıldızı Stadı da yenilendi ve taraftarlarımız daha huzurlu ve rahat bir biçimde maç izlemelerini sağlayacağız” diye konuştu.

“YÖNETİMİMİZİ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”

Çukurova Press Havuzlubahçespor Kulübü Başkanı Engin Kanber, futbolun dışında bu yıl farklı branşlarda da yer alacaklarını vurgularken, “Futbolda U-11, U-15, U-17 ve U-19   kategorilerinde mücadele ediyoruz. Basketbolda erkeklerde de 11-13 yaş grubunun dışında bir de bayan voleybol takımını da oluşturmak için çalışmalarımız sürüyor. Hedefimiz tüm kategorilerde şampiyonluğa oynayacak takımlar oluşturmak. Ama en büyük hedefimiz ise, genç sporcuları yetiştirip, profesyonel takımlara kazandırmaktır. Bu yıl Eylül ayında yapacağımız kongrede daha güçlü bir yönetim oluşturmak için de çabalarımız sürüyor. Yönetime en az 5 kişiyi daha koyup, yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“ÇOCUKLARIMIZI KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN UZAK TUTUYORUZ”

Çukurova Press Havuzlubahçespor’un Teknik Sorumlusu Nevzat Karabulut da, bölgedeki çocukların fiziksel ve ruhsal olarak sağlıklı olmalarını sağlamak için çaba harcadıklarını ifade ederken, “Sporcularımızı yetiştirirken, önce kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlıyoruz. Daha sonra ise yetenekli çocukları profesyonel takımlara kazandırıyoruz. Bu sezon daha önceki yıllara göre daha çok sporcuyu bünyemizde tutmak ve onları topluma birer yararlı insan olarak yetiştirmek için çabalıyoruz” diye konuştu.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter