Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana."Hizmet için yöneticilerimizle işbirliği içerisindeyiz" - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Hizmet için yöneticilerimizle işbirliği içerisindeyiz”

Lagos Balık
07 Mart 2018 44 views 0

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, “Vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmetleri sunmak için tüm yöneticilerimiz ile işbirliği içerisindeyiz” dedi.

Vali Demirtaş, Adana’nın Ceyhan ilçesine bağlı Sarımazı Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Vali Demirtaş, Adana’nın gelişip kalkınmasının yanında vatandaşların talep ve beklentilerinin de karşılanması konusunda gece gündüz demeden büyük bir gayret içerisinde olduklarını dile getirdi.

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, kamu kurumu temsilcileri ve vatandaşların hazır bulunduğu buluşmada vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Vali Demirtaş, “Vatandaşlarımıza hak ettikleri hizmetleri sunma konusunda tüm kamu ve yerel yöneticilerimiz ile işbirliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Vatandaşlar ise ziyaret ve sorunlarını dinleyip, taleplerinin karşılanması için gösterdiği sıcak yaklaşımdan dolayı Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür etti.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter