Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.İlk program Pozantı’da - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

İlk program Pozantı’da

Lagos Balık
25 Mayıs 2018 35 views 0

24 Haziran Genel Seçimleri hazırlıklarına hızlı başlayan AK Parti Adana Milletvekili Adayı Muhammed Aksoy ilk programını Pozantı’da AK Parti teşkilat mensupları ile sahur programında bir araya gelerek gerçekleştirdi.

Programda AK Parti Pozantı İlçe Başkanı Yusuf Arısoy, Kadın Kolları Başkanı Büşra Durmuş, Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Coşkun Yönetim kurulu Üyeleri ile Geçmiş Dönem İlçe Başkanı Kürşat Akpınar katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Pozantı ilçe Başkanı Yusuf Arısoy “24 Haziran Seçimine AK Parti Pozantı İlçe teşkilatı, kadın kolları, gençlik kolları ve teşkilat mensupları mahalle başkanları hazır bulundu.

Arısoy, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek için güçlü bir şekilde var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. AK Parti Adana Milletvekili Adayı Muhammed Aksoy ise, “Bugün bu kutlu yürüyüşe bismillah diyerek, ilk programımızı partimizin ilçe teşkilatı ve tüm partililerimiz ile Pozantı’da yapmanın gururunu yaşıyorum. 24 Haziran günü yapılacak genel seçimlerde Adana’da inşallah güzel bir başarı kazanarak Cumhurbaşkanımızı parlamentoda güçlü bir meclis ile milletimizi temsil etmek için var gücümüzle çalışacak ve bunu başaracağız” dedi.

Karşılıklı sohbet içerisinde gerçekleşen programda yeni hükümet sisteminin tüm detayları anlatıldı. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter