Çukurova Press Twitter

Jandarmadan örnek davranış

Lagos Balık
27 Kasım 2018 39 views 0

Adana İl Jandarma Komutanlığınca; 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında, Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan emekli öğretmenler ve diğer huzurevi sakinleri ziyaret edildi.

Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Serhat Sığnak Huzurevi Müdürü ve görevlilerince karşılanan Adana İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Yusuf Yalçın ve beraberindeki Jandarma personeli ile askerler emekli öğretmenlerle sıcak ve samimi bir ortamda sohbet edip dünyanın en kutsal görevini yerine getiren öğretmenlerin anlattıkları anıları dinledi.

Kendilerini ziyarete gelen Jandarma personelini karşılarında gören emekli öğretmenler büyük mutluluk yaşadıklarını ifade etti. Ziyaret esnasında; Başöğretmen Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde vatanına, milletine ve bayrağına sımsıkı bağlı nesiller yetiştirmek için büyük emek sarf ederek görevini yerine getirmenin gurur ve huzurunu yaşadıklarını belirten öğretmenlerin ellerinden öperek kendilerine minnet duydukları ve yalnız olmadıkları vurgulanarak karanfil ve çikolata hediye edildi.

Geleceğin teminatı olan çocukları yetiştiren ve bu görevi büyük bir özveri ile yerine getiren öğretmenlere olan minnet borcunun sonsuz olduğu bilinciyle emekli öğretmenler için gerçekleştirilen bu ziyaret iyi dileklerde bulunularak son buldu. (Haber Merkezi)

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort