Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Kadın sürücüyü vatandaşlar kurtardı - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Kadın sürücüyü vatandaşlar kurtardı

Lagos Balık
25 Eylül 2018 23 views 0

Adana’da direksiyon hakimiyetini kaybeden kadın sürücü sulama kanalına düştü. Sürücü ve yanındaki kişiler vatandaşlar tarafından kurtarıldı.
Olay, Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi’nde meydana geldi Edinilen bilgiye göre Hanefi Dilmeç (30), otomobiliyle beraberindeki Burcunur Akgöz (20) ile Mavi Bulvar’dan Öğretmenler Bulvarı istikametine giderken direksiyon hakimiyetini kaybederek sulama kanalına düştü. Olayı gören vatandaşlar ise kanala atlayarak Dilmeç ve Akgöz’ü sudan çıkardı. Şoka giren Akgöz ise vatandaşlar tarafından sakinleştirildi.
Kazanın ardından babasını arayan Dilmeç, “Baba lütfen anneme bir şey söyleme, arabayla kanala düştüm. Bende bir şey yok, araba mahvoldu” dediği öğrenildi.
Vatandaşlar ise Dilmeç’i, teskin etmeye çalıştı. Dilmeç ve Akgöz’ün tedavileri sağlık ekiplerince ayakta yapıldı. Polis kazayla ilgili inceleme başlattı. (İHA)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter