Kaplan, yarın Elazığspor’u ağırlıyor - Çukurova Press Gazetesi
Çukurova Press Twitter
Access denied.

Kaplan, yarın Elazığspor’u ağırlıyor

Lagos Balık
10 Ağustos 2018 29 views 0

 

BÜLENT VEZİR/ÖZEL

Adanaspor, yarın (Cumartesi) kendi saha ve seyircisi önünde Tetiş Yapı Elazığspor’u ağırlayacak. 5 Ocak Fatih Terim Stadı’ndaki maç 21.45’de başlayacak.

“ZORLU BİR MAÇ OLACAK”

Turuncu-Beyazlı ekibin Teknik Direktörü Cihat Arslan, Tetiş Yapı Elazığspor maçının kendileri açısından zor geçeceğini vurgulayarak, “Eksiklerimiz bulunmasına karşın elimizdeki kadro bu ligde her takımı yenebilecek güçteyiz. O nedenle sahamızda oynayacağımız ilk maçta taraftarlarımıza galibiyet hediye etmek istiyoruz” dedi.

“TARAFTAR TAKIMINA SAHİP ÇIKMALI”

Bolu’da yaptıkları 35 günlük kampın çok yararlı olduğunu belirten Teknik Direktör Arslan, “Pazartesi gününden bu yana Adana’da kendi tesislerimiz olan Osman Yereşen’de Tetiş Yapı Elazığspor maçına hazırlandık. Amacımız lige iyi bir başlangıç yapmak. Taraftarlarımız her zaman bizim için büyük bir destek olacaktır. Bu maçta da takımlarını yalnız bırakmalarını istemiyorum. Sezonun ilk maçında üç puan alarak, yolumuza devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

MAÇ 21.45’DE BAŞLAYACAK

Adanaspor’un yarın (Cumartesi) 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda saat 21.45’de yapacağı Tetiş Yapı Elazığspor maçını hakem Alper Çetin, Orkun Aktaş ve Cem Özbay hakem üçlüsü yönetecek. Bu maçta dördüncü hakem olarak ise Murat Erdoğan görev yapacak.

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter