Çukurova Press Twitter

KARALAR KARARLI

Lagos Balık
28 Haziran 2019 22 views 0

 Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Kuzeydoğu Adana İçme Suyu Projesini hayata geçiriyor. Karalar’ın talimatıyla Yüreğir, Sarıçam ve Yumurtalık ilçelerinin, daha önce Çatalan suyu götürülemeyen noktalarına kaliteli içme suyu ASKİ aracılığıyla  ulaştırılacak.


Adanalı hizmetin en iyisine layıktır diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar Adana’nın içme suyu ve altyapı sorunlarına son vermek ve vatandaşları hak ettikleri kaliteli hizmetle buluşturmak için mesai harcıyor.

Bu arada Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi yapımını sürdürdüğü Adana İçme Suyu Projesi ile büyük bir yatırıma imza atıyor. Adanalı şimdi  “Zeydanla her şey çok güzel” olacak diyerek güvenlerini dile getiriyorlar.

 ———————————————————————————————–  

ENGELLİLERE SAHİP ÇIKALIM

Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği Kurucu Başkanı ve Adana İl Engelliler Meclisi Başkanı Hacer Sinar Bulut, Adanalıları engellilere sahip çıkmaya çağırdı. Engelli derneklerine gereken yardımın yapılmasını istedi.

Engelli insanların desteğe ihtiyacı olduğunu ve her alanda sahip çıkımsı gerektiğini belirtiyor. Engelli çocuklara sevgi ve şefkatle yaklaşılmasının bir insanlık görevi olduğunu belirten Bulut, “Biz Engelli aileleride çocuklarımız ile dışarıya stres atmak sosyalleşmek alışveriş yapmak hoş vakit geçirmek için çıkaŕız lütfen bizleri gördüğünüz zaman uzaydan gelmişiz gibi bakmayınız ve lütfen bizi sorguya çekmeyiniz davranış problemlerini görmezden geliniz abartmayınız bize acımayınız tavsiyelerde bulunmayınız. Bize destek çıkın” diyerek bir noktada engellilere bakış açısını da ortaya koymuş görülüyor.

MERAK EDİLEN SORULAR:

-CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi’nin İstanbul seçimlerinde Adana örgütünün gösterdiği başarının mimarı olduğunu biliyor musunuz?

– CHP ADANA milletvekilleri Ayhan Barut, Orhan Sümer, Burhanettin Bulut ve Müzeyyen Şevkin’in İstanbul seçimlerinde görevlendirildikleri İlçelerde canla başla çalıştıklarını biliyor musunuz?

-Adana Büyükşehir Belediyesinde emeği ile çalışanlara dokunulmayacağını biliyor musunuz?

-Adana Büyükşehir Belediyesi başkan vekilleri İsmet Yüksel, Sertaç Durak ve Recai Mercimek’in makam odalarında oturacak yer bulunmadığını biliyor musunuz?

-Altın Koza A.Ş yönetim kurulu üyeleri arasında Adanalı sanatçıların da bulunduğunu biliyor musunuz?

-Altın Koza A.Ş’nin bu yıl yapılacak olan film festivaline diğer yıllara oranla damga vuracağını biliyor musunuz?

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort