Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Kaymakam Aydoğan’a veda programı - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Kaymakam Aydoğan’a veda programı

Lagos Balık
29 Haziran 2018 27 views 0

Yabancı dil eğitimi için Karaisalı’da ki görevinden ayrılan Kaymakam Melih Aydoğan’a yönelik ilçe belediyesi tarafından veda programı düzenlendi.

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ın, Kaymakam Melih Aydoğan’a yönelik düzenlediği programa, siyasi parti ilçe başkanları, kurum amirleri ve müdürler, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Programın düzenlenmesini sağlayan Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan ise yaptığı konuşmada, ”Gönül ister ki kaymakamımız ilçemizde kalsın ve Karaisalı’ya hizmet için birlikte elimizden geleni yapalım. Ancak, yabancı dil eğitimi için yurt dışına gideceğinden dolayı ilçemizde ki görevinin sonuna gelmiş bulunuyor. Devlette devamlılık esastır. 8 aydır ilçemizde kaymakamlık görevini yürüten Sayın Melih Aydoğan’a sizlerin huzurunda ilçemize yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Melih Aydoğan veda programında yaptığı konuşmasında, “Burada görev yaptığımız sürede tek derdimiz, tek sevdamız Karaisalı ve siz değerli Karaisalı halkı olmuştur. Toroslar gibi başı dik, Çukurova gibi sıcakkanlı, Akdeniz gibi engin yürekli, kalbi vatan sevgisiyle çarpan siz değerli Karaisalılı hemşehrilerimden ayrılmanın üzüntüsü içerisindeyim. Yaklaşık 8 aydır burada bulunmaktan, Karaisalı’ya ve sizlere hizmet etmekten dolayı büyük onur ve mutluluk duyuyorum. Tekrar görüşünceye dek şimdilik hoşçakalın” dedi.

Başkan Aslan’dan, Kaymakam Aydoğan’a Fahri Hemşehrilik Beratı

Aralık ayından bu yana Karaisalı’da Kaymakamlık görevini yürüten Melih Aydoğan’a, Belediye meclisinin 08.06.2018 tarih ve 54 nolu kararınca fahri hemşehrilik beratı verilmesine karar verildi.Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, düzenlenen veda programının ardından Kaymakam Melih Aydoğan’a fahri hemşehrilik beratı verdi.

Programın ardından Kaymakam Melih Aydoğan, ilçe protokolü ve vatandaşlarla vedalaştı.(Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter