“Konuklarımızın mutluluğu bizim için çok önemlidir” - Çukurova Press Gazetesi
Çukurova Press Twitter
Access denied.

“Konuklarımızın mutluluğu bizim için çok önemlidir”

Lagos Balık
10 Ekim 2018 27 views 0

 

 

ŞEYDA TURAÇLAR/ÖZEL

 

Türkiye’nin ilk konsept kına organizasyonu olan Kına Evim Organizasyon İşletmecisi Burcu Dericioğlu, “Farklı kına gecesi organizasyonları ile konuklarımıza unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. Bizim için kına sahibi kişiler ile konuklarının mutluluğu bizim için her şeyden önce gelir” dedi.

GİRİŞİMCİLİĞİ EŞİM ÖĞRETTİ

Çukurova ilçesi Adnan Menderes bulvarı üzerinde 5 yıldır faaliyette olduklarını ve kendisine girişimciliği 28 yıllık tecrübesi bulunanan eşi Murat Dericioğlu’nun sağladığını anlatan 2 çocuk annesi Burcu Dericioğlu, “Türkiye’nin ilk konsept kına organizasyon salonuyuz. Adana’da Kına Evim Organizasyon, By İnci Kır Alanı ve BY İnci Balo Salonu adı altında üç ayrı salonumuz bulunuyor” diye konuştu.

“İŞLERİMİZ YAZIN DAHA YOĞUN OLUYOR”

Düğün sektöründe genelde yaz aylarının yoğun olduğuna dikkat çeken Kına Evim Organizasyon İşletmecisi Burcu Dericioğlu, “Genelde işlerimiz Almanya’dan izne gelen gurbetçilerimizin düğün yapmalarıyla yoğunluk kazanıyor. Ekonomik kriz dolayısıyla biz de kampanyamlar gerçekleştiriyoruz ve düğün sahiplerine fiyatta yardımcı oluyoruz” dedi.

“UNUTULMAZ BİR KINA GECESİ YAŞATIYORUZ”

Dericioğlu, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, kına ekipleri ve size özel tasarımlar, kaftanlar ve süsleme ve kına gecesi dekorları ile konuklarına farklı ve unutulmaz bir kına gecesi yaşatmak için hizmet verdiklerini vurgulayarak şöyle devam etti:

“Şık tasarımlar, kına tahtı, kına malzemeleri ve kına ekibimizin dans showları ile konuklarınız la birlikte kına gecenizde doyasıya eğlence ve düğün öncesi bu özel gecede misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatın. Sürprizler ve farklı kına gecesi konseptleri ve sadece sizin kına gecenize özel tasarım ve seçenekler ile hayatınızda bir kere yaşanacak bu özel geceyi kusursuzlaştırmak için deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz.Kına gecesi organizasyonu ile konuklarınıza unutulmaz bir kına gecesi heyecanı yaşatmak için Kına Evi’m Organizasyon Şirketi her zaman yanınızda. Kına organizasyonu ekibimizle, şık tasarımlar, kına tahtı, kına malzemeleri ve kına ekibimizin dans showları ile konuklarınız la birlikte kına gecenizde doyasıya eğlence ve düğün öncesi bu özel gecede misafirlerinize unutulmaz bir kına gecesi yaşatın. Sürprizler ve farklı kına gecesi konseptleri ve sadece sizin kına gecenize özel tasarım ve seçenekler ile hayatınızda bir kere yaşanacak bu özel geceyi kusursuzlaştırmak için deneyimli kadromuzla hizmet veriyoruz. Kına ekibimiz, yöresel ve oryantal gösteri ve danslar, gelin çıkışı, süsleme, karşılama, davetlilere kına yakımı, kapıda lokum ve şerbet dağıtımından damadın karşılanmasına kadar tüm detaylarla, kına gecesi adetlerinin uygulanmasında ve kına gecenizin unutulmaz ve keyifli geçmesi için hizmet vermektedir.

“FARKLI ALTERNATİFLER ARAYANLAR İÇİN DE HİZMETİMİZ VAR”

Kına gecenize biraz da gizem ve farklılık katmak isterseniz Hint kınacısı, tarot ve kahve falcıları, dansöz, davul-zurna, Osmanlı şerbetçisi, Türk kahvesi standı-kahveci güzelleri, fasıl, şark ve nargile köşeleri de kına organizasyonumuzda mevcut…Hangi ilimizde olursanız olun. İster evinizde isterseniz özel mekanlarda, kına tahtları, yöresel-oryantal danslar dahil çok geniş ve farklı konseptlerde tüm malzemeler ile evliliğe adım attığınız bu özel günde, siz ve konuklarınıza unutamayacağınız bir kına gecesi yaşatmak için yola çıktık…
Kına ekibimiz; kına gecelerinin vazgeçilmezi, yöresel ve size özel gösteri ve dansları ile siz ve davetlilere renkli gösteriler sunmakta…Farklı kına gecesi organizasyonları için, kına tahtları ve ekipmanları hizmetinizdeyiz… Otantik konsept uygulamaları ile evinizde veya otelde veya otantik bir hamamda, Osmanlı ve yöresel konsept uygulamaları Kına Evi’m Organizasyon’da…Tarihi mekanlar, otantik mekanlar, plajlar, oteller ve hamamlar dahil olmak üzere çok geniş mekan seçenekleri ile Kına Evi’m Organizasyon hizmetinizde, farklı alternatifler arayanlar için Teknede Kına Gecesi ve Osmanlı Hamamı seçenekleri ile mekan tercihlerinizde yanınızdayız…”

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter