Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Mecliste işçinin sesi olacağım” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Mecliste işçinin sesi olacağım”

Lagos Balık
06 Ocak 2019 52 views 0

ALİ BOZ

31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde CHP’den Çukurova Belediye Meclis Üyesi aday adayı olan Hali Gül, Çukurova Press’i ziyaret ederek çalışmaları hakkın bilgi verdi.

En verimli yağmur alın teri olduğunu belirten Halil Gül, “ Belediye Meclisi ne aday gösterilip, seçildiğim takdirde, mecliste işçinin, emekçinin sesi olacağım” dedi.

Yaklaşık 8 yıldır İl ve İlçe yönetimlerinde görev alan ve örgütten gelen Çukurova belediye Meclis Üyesi aday adayı Halil Gül, Büyükşehir Belediyesi, ASKİ Genel Müdürlüğü Kanalizasyon Daire Başkanlığında çalışıyor. Gül sendikacı kimliği, Belediye tecrübesi, siyasi tecrübesi ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Gül aday adaylığı konusunda ,“ Karanlığa yakılan bir mumla başlar her şey, yarınlarımız için, CHP ailemle birlikte çıktığımız yolu birlikte yürüyeceğimize söz verdik. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki. Bizim Maviye olan sevdamız, Selanik’te açılan bir çift mavi göz ile başladı ve o günden bugüne kadar da devam etmektedir. Ve de devam edecektir. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke inkilapları ışığında yolumuza devam ediyoruz. Atatürk’ümüzün emanetlerine sahip çıkmak bizlerin asli görevidir” diye konuştu.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter