Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Mehmet Gazioğlu’na Kozan’da büyük ilgi - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Mehmet Gazioğlu’na Kozan’da büyük ilgi

Lagos Balık
27 Mayıs 2018 41 views 0

AK Parti’nin Adana’da Cumhuriyet tarihinin en genç Milletvekili adayı gösterdiği 22 yaşındaki Siyaset Bilimci Mehmet Gazioğlu’nu Kozanlılar bağrına bastı. Adana’da seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti adayı Mehmet Gazioğlu, Kozan ilçesini ve köylerini gezerek vatandaşlarla sohbet edip ülkemizdeki istikrarın ve birlikteliğin devam etmesi için Cumhur İttifakına ve AK Partiye oy vermelerini istedi.

“24 HAZİRAN’DA KOZAN’DA TARİH YAZACAĞIZ”

Özellikle gençlerin büyük ilgisi ile karşılaşan Mehmet Gazioğlu, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye siyasetinde biz gençlerin önünü açtı. Bizimde görevimiz gençler olarak ülkemize ve partimize sahip çıkmaktır. Siz değerli Kozan halkımızın da desteği ve oyları ile inşallah 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımızı Başkan seçeceğiz. Vakit Türkiye Vaktidir” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ GENÇLERİN ÖNÜNÜ AÇTI”

Kozan ve köylerindeki seçim çalışmasında Kozanlıların büyük ilgi gösterdiği AK Parti Adana Milletvekili Adayı Mehmet Gazioğlu, evleri, gençlik merkezlerini ve köy kahvelerini gezip vatandaşlara AK Parti iktidarının Kozan’a ve ülkemize kazandırdığı yatırımları anlattı. Mehmet Gazioğlu, “Bir milletin en büyük hazinesi, ruhen, zihnen ve bedenen sağlıklı nesillere sahip olmasıdır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın bu önemli tespitine biz de yürekten inanıyor ve her yaştan kardeşimizle yakından ilgileniyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter