Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Millet için çalışmaya devam"  - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Millet için çalışmaya devam” 

Lagos Balık
28 Mayıs 2018 40 views 0

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, 4 dönemdir Adana’yı Meclis’te en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını belirterek, “AK Parti’de makamlar devredilir ama görev devredilmez. Görevimiz bu ülke için, bu millet için, bu ümmet için çalışmak” dedi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun da katılımıyla AK Parti Adana İl Başkanlığında gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısında konuşan Ünüvar, katıldığı ilçe kongrelerinde yaptığı konuşmalarda ifade ettiği “AK Parti’de makamlar devredilir, görev devredilmez” sözünü tekrar hatırlatmak istediğini belirtti.
“İlçe başkanı olursunuz, milletvekili olursunuz, ertesi gün sade vatandaş olursunuz” diyen Ünüvar, “Bu makamları devredebilirsiniz ama görevi devredemezsiniz. Görevimiz ne? Görevimiz çalışmak. Bu ülke için, bu millet için, bu ümmet için çalışmak” ifadelerini kullandı.
16 yıldır Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlığı yapmaktan büyük onur duyduğunun altını çizen Ünüvar, “5 yıl müsteşarlık yaptım. Sağlıkta devrim yaptık. 4 dönemdir de siz değerli teşkilat mensuplarımızın tensipleri, halkımızın mukaddes oylarıyla Adana’yı temsil ettik. Adana’yı hem Adana’da hem Türkiye’de hem dünyada en güzel şekilde temsil etmeye çalıştık. Bundan sonra da temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Çünkü sadece vitrinde olanlar değil asıl mutfakta olanlar çalışırsa bu ülke ileri gider. Yani mutfaktaki çalışma iyi olursa vitrin de ileriye gider. İnşallah bundan sonra biz yine çalışacağız, gayret edeceğiz. Çünkü vakit bir olma vakti, vakit kararlı olma vakti. Biz vedalaşmıyoruz, buradayız. Milletin içinde, milletimizle beraber, millet için çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız ile bundan sonra da birlikte yol yürüyeceğiz” diye konuştu.
(Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter