Çukurova Press Twitter

Milli Eğitim’de bayramlaşma

Tatlıcı Zeki
14 Haziran 2018 9 views 0

Ramazan Bayramı dolayısıyla Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde bayramlaşma programı düzenlendi. Müdürlük zemin katta gerçekleştirilen programa Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve kurum personeli katıldı.

Burada bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, “Eğitim-öğretim yılının kazasız belasız atlatılmasında öğretmenlerin rolü kadar siz personelimizin de büyük rolü var.. Hepinize bu nedenle teşekkür ediyorum. Burası devlet kapısı, her gelen sizin davranışınıza göre bir kanaat oluşturuyor. Devletimiz bize vatandaşa hizmet etmemiz için para veriyor. Bizim de aldığımız ücretin karşılığını hak etmemiz gerekiyor. Hem devletimiz hem de vicdanımızın rahat olması için. O açıdan ben emekleriniz için teşekkür ediyorum. Allah oruçlarımızı kabul etsin, hayırlısıyla bayrama ulaştırsın ve tekrarını nasip etsin. Ailenizle birlikte hayırlı bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum” İfadelerini kullandı.

Altınsoy, konuşmasının ardından Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerle birlikte kurum personeli ile tek tek tokalaşarak bayram tebriklerini iletti. Altınsoy, bayramlaşma sonunda kurum personeline çikolata ikramında bulundu. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Çukurova Press Ender FM
MAGAZİN
Çukurova Press E-abonelik
besiktastayim.net/sislikent.comumraniyekombiservis.orgbeylikduzubizimkent.comatasehirmeb.com