Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Müzenin tüm eksikliklerini gidereceğiz” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Müzenin tüm eksikliklerini gidereceğiz”

Lagos Balık
25 Haziran 2018 32 views 0

 

Adana Valisi Mahmut Demirtaş,   Türkiye ve Ortadoğu’nun en büyük  müzesi olma özelliği taşıyan Adana Müze Kompleksi’nde oluşturulan ve önümüzdeki  günlerde hizmete girmesi planlanan Mozaik Müzesi”ndeki incelemelerinin ardından, yapımı devam eden 2.etap çalışmaları denetledi.

YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI

Çalışmalar kapsamında tarım ve sanayi müzeleri ile yerleşkede yer alacak olan konferans salonu, açık hava sineması ve  sosyal donatı alanlarındaki çalışmaları inceleyen Vali Mahmut Demirtaş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Tari ile müze yetkilerinden ayrıntılı bilgiler aldı.

“MÜZEMİZ, TARİHİ VE KÜLTÜREL DEĞERLERİMİZİ,

BUGÜNE VE GELECEĞE TAŞIYACAK”

 

İncelemeleri ve denetlemeleri sırasında, Adana Müze Kompleksi’nin, kentin tarihi ve kültürel değerlerini bugüne ve geleceğe taşımakta çok önemli bir vizyon üstleneceğine dikkat çeken Vali Mahmut Demirtaş, müzenin tüm eksikliklerinin giderilmesi için ellerinden gelen çabayı göstermeye devam edeceklerini vurguladı.

 

“ÇALIŞMALARIN, İVEDİ BİR ŞEKİLDE

TİTİZLİKLE TAMAMLANMASI ÖNEMLİ”

İncelemeleri sırasında müzede sergilenen eserler hakkında bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, çalışmaların titizlikle tamamlanmasının önemine dikkat çekti ve teşekkür ettiği yetkililere başarılar diledi. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter