Çukurova Press Twitter

Öğretmenlerin muhteşem balosu

Lagos Balık
25 Kasım 2018 48 views 0

Adana’da 32’inci yılında 11 dev okulla eğitimde iz bırakan Erkan Eğitim Kurumları’nın 1000 kişilik dev kadrosu, muhteşem Öğretmenler Günü Balosu’nda buluştu.

 

Sektörün liderleri arasında yer alan Erkan Eğitim Kurumları’nın geleneksel Öğretmenler Günü Balosu, Adana Seyhan Oteli’nde yapıldı. Salonun Türk Bayrakları ile donatıldığı baloda, öğretmenler kırmızı karanfillerle karşılandılar. Adana’nın eğitimde markalaşan kurumu olan Erkan’ın gecesine Erkan Eğitim Kurumları Onursal Başkanı Abdullah Hatipoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu, Başkan Yardımcısı Erdal Hatipoğlu, Genel Koordinatör İzzettin Yüzçelik, kuruma bağlı ilkokul, ortaokul, liselerin, kursların müdürleri, idareci, öğretmen ve personeli katıldı. Kurumla ilgili 32’nci Yıl Filmi’nin izletildiği baloda konuşan Erkan Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Hatipoğlu, öğretmenliğin kutsallığına değindi, öğretmenlerin sevgi, umut, ana-baba ve emek olduğunu vurguladı. Başöğretmen Atatürk’ün sözünü hatırlatan Hatipoğlu, öğretmenlerin kandil misali kendini tüketirken başkalarına ışık verdiğini belirterek, “Fedakarca yaptığınız çalışmalardan dolayı siz öğretmenlerime şükranlarımızı sunuyoruz. Yıllar önce kurum olarak bugünkü hedeflerimizi anlatırken bizim hayalci olduğumuzu iddia edenler oldu. Bu iddianın sahipleri hayalin gücünü ve kıymetini, hayal etmeden hedef olamayacağını bilemediler. 32 yıldır ‘işimiz eğitim, gücümüz eğitim’ sloganıyla çıktığımız bu yolda eğitime olan yatırımlarımız bundan sonra da hızlı şekilde devam edecektir. Çukurova’da yeni kolej binasının temelini yakın zamanda atacağız. Rahmetli babamızın çıktığı yolda, devraldığımız bayrağı daha da yukarılara taşımanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

 

Onursal Başkan Abdullah Hatipoğlu, Genel Koordinatör İzzettin Yüzçelik ve okul müdürlerinin İzmir Marşı eşliğinde 32’nci Yıl Pastası’nı kestikleri geceye katılanlar, Grup Mega Band’in canlı performansıyla eğlendiler. Muhteşem gece çoşku ile Türk bayraklarının sallanıp, koro halinde 10. Yıl Marşı’nın seslendirilmesi ile son buldu. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort