Çukurova Press Twitter

Optimum ziyaretçilerini sporla buluşturuyor

Tatlıcı Zeki
08 Mart 2018 27 views 0

Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, farklı kültür, sanat ve sportif aktivitelerle ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.

Çocuk ve gençler arasında sporu daha fazla teşvik etmek ve ürünlerini tanıtmak amacıyla etkinlik programını bütün bir yıla yayan Optimum AVM’deki uluslararası spor mağazası Decathlon, bu kez masa tenisi turnuvası düzenledi. Sporun her dalına hitap eden 6000’den fazla ürün çeşidi ile spor tutkunlarının aradığı her şeyi bulabildiği Decathlon mağazası önünde düzenlenen ve her yaş grubundaki ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda dereceye girenlere çeşitli ödüller verildi.

Turnuva hakkında bilgi veren Decathlon yetkilisi Cihan Ertaş, spor bilincini geliştirmek ve ürünlerini tanıtmak amacıyla her hafta Pazar günü farklı bir spor dalında ücretsiz yarışmalar düzenlediklerini bildirdi.

Gerçekleştirdikleri spor dallarında birinci ve ikinci olan ziyaretçilere çeşitli hediyeler verdiklerini dile getiren Ertaş, “Asıl hedefimiz kişilere hediye kazandırmak değil, sporu sevdirmektir. Bu etkinliklerden herkesin keyif alıp eğlenmesini istiyoruz” dedi.

Söz konusu sportif faaliyetlerin dünyadaki tüm Decathlon’larda gerçekleştiğini hatırlatan Cihan Ertaş, “Bu etkinlikler Türkiye’deki mağazalarımızda her Pazar saat 16.00’da başlıyor. Özel günlerde büyük programlarla bunu zenginleştiriyoruz” diye konuştu. Ertaş, 2 yıl önce 50 olan farklı spor ürünü sayısını 2018’de 72’ye çıkardıklarını ve etkinliklerini de buna göre şekillendirdiklerini kaydetti. Ertaş, ziyaretçi katılımının her yıl daha da arttığını sözlerine ekledi.

Decathlon, futbol şut atma, ip atlama, yavaş bisiklet sürme, antrenman merdiveni ile parkur, masa tenisi raketi ile top sektirme, şınav çekme, hızlı bisiklet sürme, çadır açma-kapama, futbol top sektirme, ağırlık takıp uzağa atma, koşu, basketbol şut atma, dart atma gibi bir dizi yarışmalarla etkinliklerine devam edecek.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Çukurova Press Ender FM
MAGAZİN
Çukurova Press E-abonelik
besiktastayim.net/sislikent.comumraniyekombiservis.orgbeylikduzubizimkent.comatasehirmeb.com