Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.OSMANLISPOR MAÇI SONRASI - NEREDE GOLLER? - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

OSMANLISPOR MAÇI SONRASI – NEREDE GOLLER?

Lagos Balık
10 Ekim 2018 17 views 0

Hafta sonu çok rahat yenebileceğimiz bir maça çıktı Adana Demirspor. Deplasmanda Osmanlıspor ile karşılaştık. Ve bence hiç hesapta olmayan bir mağlubiyet aldık. Geçen 8 haftada takım ligde sıralama olarak çok iyi yerde. Galibiyetler anlamında da güzel gidiyor. Ama gel gör ki geçen 8 haftada takım hiç iyi oynamadı. Takımda orta sahada aynı başarısız insanlarla ısrar edilmesi garip. Takımın orta sahasının kötü olması defansı da forveti de olumsuz etkiliyor. Yediğimiz gollerde de attığımız gollerde de tamamen sorumlu olan orta sahadır.

Geçtiğimiz 8 haftada şunu gördük hep beraber. Galip ve Murat Akın yedek oyuncu olabilir bu takımda. Kosecki ve Kage de yedek olabilir. Orta saha dörtlüsü Anderson, Orkan, Traore ve Erdal’ dan oluşmalıdır. Hakan hoca bir de bunu denemelidir.

Rakibimiz olarak görmediğimiz her takıma karşı sadece ve sadece goller atmaya ve galibiyete oynamalıyız. Osmanlıspor maçına çıkan takım beraberliğe çıkmıştı. Galibiyet olmasa da olurdu. O yüzden yenildik.

Takım geçen 8 haftaya ve alınan iyi puanlara rağmen eleştiriliyor. Çünkü iyi futbol oynamıyor. iyi örgütlenme, iyi paslaşma, koordine atak yapmıyor. Böyle olunca gol yemek de gol atmak da tesadüf pozisyonlara kalıyor.

Takımın oynadığı oyunun, geç toplanılması, kamp yapılmamış olması, takımda maç eksiği futbolcuların çok olması ile açıklarız ama eksik kalır. İyi bir oyun kurgusu hocanın ve teknik ekibin sorumluluğunda diye düşünüyorum. Hakan hocanın takımı daha iyi oynatabiliyor olması gerekiyor. Takım çünkü iyi oyun oynayabilecek futbolculardan oluşuyor. Devre arasında hocanın devam edip etmeyeceği de bu maçlarda aldığı ve kaybettiği puanlarla belli olacaktır.

Şimdi milli maç arası var. En çok bize yarıyor bu aralar. Artık kaynaşın sevgili futbolcular. Artık birbirinizi tanıyın iyice. Kondisyon eksikleriniz için bu aralarda lütfen daha sıkı çalışın.

Şimdiden yazayım Elazığspor maçı Pote’nin hat-trick ile bitirebileceği bir maçtır. Yeter ki ceza sahasında topla buluşsun üç defa.

Herkese iyi haftalar, saygılar.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter