Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Paylaşmak güzeldir” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Paylaşmak güzeldir”

Lagos Balık
28 Eylül 2018 38 views 0

AK Parti Adana İl Başkanlığı’nca Sabancı Merkez Camii’nde Cuma namazı çıkışı yaklaşık 5 bin kişiye aşure ikramı yapıldı.

“LİDERİMİZİN İZİNDE YÜRÜYORUZ”

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, aşurenin paylaşmak olduğunu belirterek, “Birlik beraberliği, muhabbeti hayırda paylaşmayı esas alan bir liderin izinde yürüyoruz. Bu mübarek ayda Adanalı hemşehrilerimizle güzelliği paylaşmak adına böyle bir etkinlik planlıyorduk. Genel Başkan Yardımcımız Jülide Sarıeroğlu’nun Adana’ya gelmesini fırsat bilerek, Ortadoğu’nun en büyük camisi olan Sabancı Merkez Camisi’nde hemşehrilerimize aşure dağıtıyoruz” dedi.

“ADANAMIZA BOLLUK GETİRSİN”

Paylaşmanın güzelliğini burada yaşadıklarını belirten AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, “Bu etkinlikten dolayı çok mutluyuz” ifadelerini kullandı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ise aşure dağıtımı sırasında aşurenin bereketlendiğini belirterek, “Adanamızda Cuma sonrası birliğin, beraberliğin, kardeşliğin simgesi olan aşureyi dağıtıyoruz. İnşallah hem ülkemize hem Adanamıza bolluk bereketlilik getirsin” diye konuştu.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter