Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Red Bull Reign TBF Basketbol Turu” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Red Bull Reign TBF Basketbol Turu”

Lagos Balık
30 Mayıs 2018 31 views 0

Red Bull ile Türkiye Basketbol Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği Red Bull Reign TBF 3×3 Basketbol Turu Adana’da M1 Adana AVM’de başladı.

M1 Adana, benzersiz spor ve eğlence aktiviteleri ile Adanalılara unutulmaz bir deneyim daha yaşatıyor: “ Red Bull Reign TBF 3×3 Basketbol Turu” M1 Adana AVM’de gerçekleştirildi.

Red Bull ile Türkiye Basketbol Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği Red Bull Reign TBF 3×3 Basketbol Turu Adana’dan start aldı. Sokak basketboluna olan ilgiyi artırmak için düzenlenen Red Bull Reign TBF 3×3 Basketbol Turu’nun ilk etabında M1 Adana AVM’nin otoparkında oynanan ve nefes kesen maçların sonunda finalde Parça Ponçik’i 21-11 yenen Hababam Anatolia birinciliği elde etti. Büyük çekişmeye sahne olan karşılaşmalardan galip çıkan Hababam Anatolia, Adana’nın şampiyonu oldu. Türkiye’nin dört bir yanını dolaşacak basketbol turunda Türkiye Şampiyonu olacak ekip, Washington’da gerçekleşecek Dünya Finali’nde yer alacak.
Adana’dan start alan turnuva Mersin, Antalya, Dikili, İzmir, Ankara, Samsun, Bursa, İstanbul ve Çanakkale’de basketbol severlerle buluşacak. 10 elemenin ardından 18-19 Ağustos’ta gerçekleşecek final müsabakalarından çıkacak ülke birincisi takım dünya finalinde Türkiye’yi temsil etme şansına sahip olacak.Şampiyona heyecanını yaşamak isteyenler, RedBull.com/3×3 adresinden detaylı bilgi ve kayıt sayfasına ulaşabiliyor.(Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter