Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Sahipsiz Demirspor” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Sahipsiz Demirspor”

Lagos Balık
27 Haziran 2018 27 views 0

>> NADİR FİDANCAN

 

Adana Demirspor Kulübü’nde belirsizlik sürerken, dün yapılması gereken olağanüstü kongresi yeterli çoğunluk sağlanamaması üzerine 4 Temmuz 2018 tarihine ertelendi. Yaklaşık 20-25 üyenin katıldığı kongrede bir grup taraftar, “Sahipsiz Demirspor” pankartını taşıyıp, Başkan Kazım Bozan’a tepki gösterdi.

GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatrosu Salonu’ndaki kongreye Başkan Kazım Bozan, yöneticiler ve “Yok” denilecek kadar çok az sayıda kongre üyesi katıldı. Taraftarların büyük tepki gösterdiği Başkan Kazım Bozan, kongrede çoğunluğun sağlanamadığını kaydederek, “Bir hafta sonra 4 Temmuz tarihinde güçlü bir yönetimin oluşacağına inanıyorum. Biz nöbetçi yönetimiz. 8 Haziran’da Demirspor sahipsiz kalmasın diye yönetime talip olduk. 4 Temmuz’da görevimiz sona erecek” dedi.

“ADANA DEMİRSPOR SAHİPSİZ KALMAYACAK”

Bir önceki seçimde kendisine rakip olan Nilay Ateşoğlulları’nın kulübü yönetecek mali gücü olmadığı için olağan kongrede aday olarak çıkarıldığını ileri süren Kazım Bozan, bir takım gelişmeler olduğunu kaydetti. Bozan, Adana Demirspor’un sahipsiz kalmayacağına inandığını belirtti.

TARAFTARLARDAN PANKART

Bu arada salon dışında toplanan bir grup taraftar Kazım Bozan ve yönetime tepki gösterdi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı kongrede salonu dışında toplanan taraftarlar “Sahipsiz Adana Demirspor” pankartı açarak, Kazım Bozan aleyhine sloganlar attı.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter