Çukurova Press Twitter

Sancak’tan Gençlerbirliği’ne ziyaret

Lagos Balık
04 Eylül 2018 20 views 0

Adana Demirspor Kulübü Başkan Murat Sancak ile yönetim kurulu üyeleri Savaş Çokduygulu,Tekin Taylancı ve Sportif Direktör Tanju ÇolakAdana futboluna örnek özkaynak modeli oluşturan Gençlerbirliği Kulübü’nü ziyaret etti. Başkan Sancak ve yönetim kurulu üyeleri, Adana Gençlerbirliği Tesislerini gezip, Başkan Haluk Güner Köktürk’ten bilgiler aldı.

Adana Gençerbirliği ile ilgili çok farklı kaynaklardan bilgiler aldığını belirten Başkan Sancak, ” İnşallah ihtiyacımız olan Türk gençleri burada yetişir ve sadece Adana’ya değil Türk futboluna da katkı sağlar. Çocuklar, personel, antrenörler, tesis düzeni, Başkan Haluk Güner Köktürk’ün enerjisi, cana yakınlığı, samimiyeti gerçekten çok güzel” dedi.

Adana Demirspor’un ülkemizin en önemli sportif değerlerinden biri olduğunu söyleyen Adana Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Haluk Güner Köktürk ise, “İyi düşünen, iyi bir iş adamı, ülkemizin değerli ismi ve Adana’nın en büyük şansı olan Sayın Murat Sancak’ı konuk ediyor olmaktan çok mutluyuz. Bizim böyle manevi desteklere çok ihtiyacımız var.” açıklamasında bulunarak, ziyaretten dolayı Başkan Sancak ve yönetim kuruluna teşekkür etti.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter