Çukurova Press Twitter

“Şehit aileleri baş tacımızdır”

Lagos Balık
29 Kasım 2018 28 views 0

MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve Yönetim Kurulu üyeleri, Adana Şehit Aileleri ve Malülleri Derneği’ni ziyaret etti.

Ülkemiz üzerinde hain emeller besleyen iç ve dış terör odaklarına karşı, Türk Milletinin her zaman uyanık olacağı ve terör yuvalarını başlarına yıkacak kararlılıkta ve güçte olduğunu söyleyen Başkan Öztuğ, “Kutsal vatan topraklarını ve ATA’mızın emaneti Cumhuriyetimizi korumak noktasında asla zaafa düşmeyeceğiz. Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Hain terör odaklarının saldırılarını boşa çıkaracak güç ve kararlılıktayız. Kahraman Mehmetçiğimiz içte ve dışta son terörist kalıncaya kadar peşlerinde olup, dünyayı dar etmeye devam edecektir. Mukaddes değerlerimiz ve vatanımız uğruna şehit düşen Mehmetçiklerimizin geride kalan emanetlerine sahip çıkmaya, destek olmaya devam edeceğiz. Şehitlerimizin emanetleri başımızın tacıdır” dedi.

Adana Şehit Aileleri ve Malülleri Derneği Başkanı Emine Kunt da ziyaret nedeniyle teşekkür ederek, Türk Milleti’nin her zorlukta büyük bir dayanışma içerisinde olduğunu, hiçbir gücün Türk Milleti’ni bölemeyeceğini, Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkamayacağını belirterek, “Kahraman Mehmetçiğimiz kanını son damlasına kadar hainlerle mücadele ederken, asil Türk Milleti de şehitlerimizin kutsal emanetlerine sahip çıkma konusunda gereken hassasiyeti göstermektedir. Bu topraklarda özgürce yaşıyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz. Ne mutlu Türküm diyene. Şehitler ölmez, vatan bölünmez” dedi.MHP Çukurova İlçe Başkanı Hasan Öztuğ ve Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Başkan Emine Kunt’a Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim takdim etti.(Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort