Çukurova Press Twitter

“Seyhan’da birliğimizi pekiştireceğiz”

Lagos Balık
15 Nisan 2019 43 views 0

 

 

ALİ BOZ

ŞEYDA TURAÇLAR

 

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe Başkan yardımcıları Mehmet Demir, Hakan Karasaç, Eski Gençlik Kolları Yöneticisi Ersan Karasaç ve Seyhan Belediye Meclis üyesi aday adayı Mehmet Kıyiksan Çukurova Press Gazetesini ziyaret etti.

SEYHAN ÖRGÜTÜNÜNÜ BAŞARISI

31 Martta yapılan yerel yönetimler seçiminde Seyhan’da Akif Akay ile yeniden Seyhan halkının desteğiyle başkanlığı kazanan CHP Seyhan İlçe Örgütünü birlik ve beraberliğe önem veriyor. Başkan Yardımcıları Mehmet Demir ve Hakan Karasaç, Seçimlerin geride kaldığını ve artık Seyhan için çalışma zamanı olduğuna dikkat çektiler.

“BİRLİK VE BERABERLİK ÖN PLANDA”

Cumhuriyet Halk Partisi Seyhan İlçe örgütü olarak halkın istekleri doğrultusunda çalışmaların yapılacağını ve Seyhan halkıyla birlikte birlik ve beraberlik içerisinde Seyhan’da belediye çalışmalarının yapılacağını ifade eden Demir ve Karasaç, “ Her şey daha da güzel olacak. Belediye hizmetlerimiz hızlı bir şekilde devam edecek” dediler.

“BEN DEĞİL BİZ OLACAĞIZ”

CHP Seyhan İlçe örgütü olarak hiçbir zaman ben demediklerinin altını çizen başkan yardımcıları Mehmet Demir ve Hakan Karasaç, ” Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar hiçbir zaman ben demedik ve biz dedik. Bundan sonra da biz diyeceğiz. Seyhan’ın daha başarılı olması için gereken çalışmalara imza atacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştular.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort