Çukurova Press Twitter

Sigortacılardan Demirtaş’a ziyaret

Tatlıcı Zeki
24 Mayıs 2018 136 views 0

ÇETİN ERDOĞAN

 

Her yıl Mayıs ayının son haftasında yapılan sigortacılık haftası kutlamaları ile ilgili faaliyetlerini geliştiren ADSAD (Adana Sigortacılar Derneği) ATO (Adana Ticaret Odası) Sigortacılar Meslek Gurubu üyeleri Adana Valisi Mahmut Demirtaş’ı ziyaret ederek bilgi ve görüş bildirisinde bulundular.

SEKTÖRÜN SORUNLARINI DİNLEDİ

Meslek ve görevleri ile ilgili ve sektörün içerisinde bulunduğu sorun ve meseleler hakkında Vali Demirtaş’ı bilgilendiren Dernek Başkanı Mehmet Hüviyetli ve Meslek komitesi üyeleri ayrıca Mayıs Ayı son haftasında yapılacak olan sigortacılık haftası etkinlikleri ile de ilgili yardım talebinde bulundular. Daha sonra Adana Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile de görüşen meslek temsilcileri yapılacak şenlikler ile de ilgili Büyükşehir Belediyesinden temin edecekleri üstü açık araçlarla şehir turu yapmayı planlıyorlar.

Hafta sonunda sigortacılara Ramazan Ayı münasebetiyle verilecek bir iftar yemeği hazırlıkları içerisinde de olan ADSAD ve ATO Sigortacılık Meslek Gurubu Üyeleri sigortacılık haftasının istenilen düzeyde geçmesi için yoğun çaba ve gayret sarf ediyorlar.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

Çukurova Press Ender FM
MAGAZİN
Çukurova Press E-abonelik
besiktastayim.net/sislikent.comumraniyekombiservis.orgbeylikduzubizimkent.comatasehirmeb.com