“Siz görevinizi yaptınız, şimdi sıra bizde” - Çukurova Press Gazetesi
Çukurova Press Twitter
Access denied.

“Siz görevinizi yaptınız, şimdi sıra bizde”

Lagos Balık
08 Ağustos 2018 35 views 0

AK Parti Adana Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı 24 haziran seçimleri sonrasında sürdürdüğü teşekkür ziyaretlerine Sarıçam ve Karaisalı’ya bağlı mahallelerde devam etti.

Çiçekli’de köy sofrasında, vatandaşlarla birlikte kahvaltı yapan Dağlı, ardından Çiçekli Kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya gelerek yaptığı konuşmada, “2002 yılından bu yana AK Parti’miziher seçimde birinci parti yapan seçmenlerimize teşekkür etmek amacıyla köy gezilerimize devam ediyoruz. Milletin efendisi köylü vatandaşlarımızla birlikte omuz omuza vererek, istikrarın devam etmesini sağladık. Bizim halkımız daima hizmetin yanında, milli ve yerlinin yanında olmuştur” dedi.

AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, daha sonra şöyle devam etti:

“24 Haziran seçimlerinde de hiç tereddüt etmeden AK Parti’ye “Evet” mührünü vuran seçmenlerimize teşekkür ediyorum.Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Geçirdiğimiz tarihi süreçte, Türkiye’nin ve tüm İslam coğrafyasının geleceği açısından, en isabetli kararı verdiniz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki kadroları yeniden iş başına getirdiniz.Siz görevinizi yaptınız, şimdi sıra bizde. Kimin her ne sıkıntısı, ihtiyacı varsa dinlemeye ve sorunları çözmeye geldik. Ülkede yaşanan gelişmeleri sizler de en az bizler kadar yakından takip ediyorsunuz. Son dönemde başımıza gelenler gösteriyor ki, artık şahsi meseleler bitmiş, mevzubahis memleket meselesi olmuştur.Zaten siz feraset sahibi vatandaşlarımız bunu gördüğünüz için, bizi tabiri caizse sırtınıza alarak iktidara taşıdınız.Şimdi sıra bizde. Bundan sonra biz milletimizi taşıyacağız.”

Tamer Dağlı’nın ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisi ve sevgisi dikkatlerden kaçmadı. Kadını erkeği, genci yaşlısı ile vatandaşların AK Parti Milletvekili Tamer Dağlı’yı adeta bağrına bastığı görüldü.(Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter