Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Sokak hayvanları susuz kalmasın” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Sokak hayvanları susuz kalmasın”

Lagos Balık
25 Haziran 2018 34 views 0

İpragaz A.Ş’den sokak hayvanlarına anlamlı destek geldi. Sahipsiz sokak hayvanlarının yaz günleri kavurucu sıcaklarda susuz kalmasını önlemek amacı ile İPRAGAZ A.Ş tarafından binlerce su kabı yaptırılarak Hayvan Hakları Merkezi’ne teslim edildi.

İpragaz Adana Bölge Müdürü İzzet Yanık tarafından yüzlerce sokak kedisinin yaşadığı Hayvan Hakları Merkezi’ne teslim edilen su kapları ile sokak canları yaz boyunca hayat bulacak.

Hayvan Hakları Merkezi sorumlusu ve Kimsesiz Hayvanları ve Doğayı Koruma Derneği Başkanı Metin Yıldırım yapılan bu anlamlı destekten dolayı İPRAGAZ A.Ş Yönetimi ve Adana Bölge Müdürü İzzet Yanık’a teşekkür etti. Sıcak yaz günleri sokak hayvanlarının su bulamadıkları için ciddi sıkıntı yaşadıklarını belirten KİHAYKO Başkanı Metin Yıldırım; vatandaşların kapılarının önüne bir kap su koyarak hayvanların yaşama tutunmalarına destek olunması çağrısında bulundu.(Haber Merkezi)

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter