Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.   Sözlü’den de Kızılay'ın Kurban Kampanyası’na destek  - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

   Sözlü’den de Kızılay’ın Kurban Kampanyası’na destek 

Lagos Balık
08 Ağustos 2018 26 views 0

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türk Kızılayı’nın 2007 yılından bu yana geleneksel hale getirdiği Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası’na, bu yıl da yaptığı bağışla destek verdi.
Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı ve Yönetim Kurulu Üyesi Niyazi Çetinkaya, “Kurban Bereketi Yıl Boyu Sürsün” sloganıyla sürdürülen Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası kapsamında Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti.
Kızılay’ın çalışmalarına her zaman destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, “Türk Kızılayı’nın Türkiye genelinde ve dünya çapında sürdürdüğü iyilikleri takdirle izliyoruz. Türkiye’nin merhamet eli Kızılay, hayırseverlerin yaptığı bağışlarla kesilen kurban etlerini, yardım bekleyen mazlum ve mağdurlara ulaştırıyor. Bizler de, milletimizin iyiliklerine her zaman destek oluyoruz” dedi.
Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı da, Sözlü’ye desteği nedeniyle teşekkür etti.
Vekaletle Kurban Kesim Kampanyası sayesinde ihtiyaç sahiplerinin sadece Kurban Bayramı süresince değil, yıl boyu ete kavuşacağını belirten Saygılı, “Kurban etlerinden elde edilecek kavurma, konserve haline getirilerek 800 gramlık teneke kutulara konularak Kızılay şubelerimiz aracılığıyla yıl boyunca ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. Hayırsever vatandaşlarımız, farklı ülkelerdeki ihtiyaç sahipleri için de vekalet verebilecek. Hayırseverler, yurt içi 1 hisse kurban vekalet bedeli olarak 750 TL, yurt dışı kurban vekalet bedeli için 590 TL ödeyecek” ifadelerini kullandı.  (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter